• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

qatar airwaysQatar Airways, ismini aldığı Katar merkezli olarak 1933 yılından itibaren kesintisiz olarak hizmet veren ve hızla büyüyen bir hava yolu firmasıdır. Yaklaşık olarak 45 farklı ülkede toplam 100 den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren Qatar Airways düzenlediği dönemlik kampanyalarla da oldukça ucuza uçma imkanı sunmaktadır.

Yazın eğlencesini devam ettirmek isteyen Qatar Airways, 31 Mayıs 2017 tarihine kadar yapılacak seyahatlere ait biletlerin 10 Ekim 2016 tarihine kadar kampanyalı olarak satışını gerçekleştirmektedir.  İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan gerçekleştireceğiniz uçuşlarda Business Class ve Economy Class’da %50 varan indirimlerden faydalanarak biletinizi ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak da satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında dahil olan hatlardaki uçak bileti fiyatlarından bazıları tabloda yer almaktadır. Aşağıdaki tabloda yer alan fiyatlar gidiş- dönüş uçuşlarına ait fiyatlardır. Qatar Airways bilet fiyatları hakkında ve sefer bilgileri ile ilgili ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com.tr web sitesinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 10 Ekim 2016 tarihine kadar geçerli olup, 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçekleştirilecek uçuşları kapsamaktadır. Türkiye’ye son dönüş tarihi 31 Mayıs 2017 geçen yolcuların uçak biletleri indirimden faydalanamayacaklardır.

Kampanya kapsamında satışı gerçekleştirilecek olan biletlere ait yerler sınırlı olup . Business Class'ta I sınıfı, Economy Class'ta ise farklı bölgelere göre O, T veya Q sınıflarının durumuna göre rezervasyon yapılmaktadır.

İstanbul çıkışlı uçuşlarınızda kampanyadan yararlanabileceğiniz hatlar DXB / MLE / CMB / HKG / KUL / JNB / BKK / BOM / ISB / DEL / ICN / CTU / PEK / CGK / SIN / PVG / DPS / MEL / SYD / CRK / LHE olarak, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan gerçekleştireceğiniz uçuşlarda ise MCT / AUH / RUH / DMM / DXB / MLE / KHI / ISB / BKK olarak belirlenmiştir.

Kampanya kapsamında satın alınan biletler diğer kampanyalarla birleştirilemez, ciro edilemez ve değiştirilemezdir.

Qatar Airways son dakika fırsatlarından haberdar olmak için web sitemizi takip edebilir ve ucuz uçak biletinizi anında ve kolaylıkla kredi kartınızla taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilmek için uçak bileti sorgulaması sonrasında ki adımları takip etmeniz yeterlidir.