• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Qatar Airways ile %60'a Varan Sonbahar Fırsatları!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

qatarQatar Airways dönemsel olarak düzenlediği fırsatlarla oldukça uygun fiyatlarla ucuza  uçma imkanı sunmaktadır. Son kampanyası kapsamında Qatar Airways Sonbahar Fırsatı olarak %60’a varan indirimlerle seyahat etmenizi sağlamaktadır.

Qatar Airways Sonbahar Fırsatları kapsamında 6 Ekim2016-10 Ekim 2016 tarihleri arasında, 10 Ekim 2016 - 30 Haziran 2017 dönemi için satın alınan biletlerinizde %60’ a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında satışı yapılan biletlerde çıkış noktası, İstanbul Atatürk, Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanı olup, en yoğun olarak talep edilen bölgelere özellikle sonbahar dönemi için özel fiyatlar belirlenmiştir. Qatar Airways örnek fiyat listesi tabloda yer almaktadır. Qatar Airways sonbahar fırsatları kapsamında indirimli uçak biletleri için ucuzauc.com.tr web sitesinden uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonrasında seçtiğiniz Qatar Airways ucuz uçak biletinizi kredi kartınıza sunulan 9 taksite varan taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.  Seyahat döneminin son günü olan 30 Haziran 2017 tarihine kadar yapılacak seyahatlerde indirimli bilet kapsamında Business Calss ve Economy Class'tan biletinizi seçebilirsiniz.

Qatar Airways sonbahar fırsatları kapsamında en ucuz uçuş gerçekleştirebileceğiniz gidiş-dönüş biletlerinde başlangıç fiyatları;

 

Nereden

   Nereye  

Economy Class Gidiş-Dönüş

Business Class Gidiş-Dönüş

(Kişi başı -Her şey dahil)

(Kişi başı -Her şey dahil)

IST

JKT

569 $

-

IST

SEZ

668 $

1,863 $

IST

KBV

710 $

2,343 $

SAW

KUL

601 $

2,183 $

SAW

MPM

616 $

1,935 $

SAW

CPT

646 $

1,897 $

SAW

ADL

949 $

3,193 $

ESB

MCT

256 $

1,209 $

ESB

RUH

290 $

1,205 $

ESB

MNL

827 $

-

 

 

 

Qatar Airways Sonbahar Fırsatları kapsamında promosyonun geçerli olduğu hatlar ve sınıflar;

Nereden

Economy Class

Business Class

IST

ADL / CPT / DXB / DWC / RKT / SHJ / JKT / JNB / KBV / KUL / MEL / NBO / PNH / RGN / SEZ / SHA / SYD / WDH

ADL / CMB / CPT / DPS / HKG / JNB / KBV / MLE / NBO / PER / SEZ / SGN / SYD / WDH / ZNZ

SAW

ADL / AUH / BLR / CAN / CPT / DXB / DWC / RKT / SHJ / JKT / JNB / KBV / KUL / MEL / MPM / NBO / SEZ / WDH

ADL / BKK / BLR / CPT / CRK / DEL / GOI / JNB / KBV / KUL / MNL / MPM / NBO / SEZ / TYO / WDH

ESB

ADL / AUH / CAN / CPT / DMM  / DXB / DWC / RKT / SHJ  / JKT / JNB / KBV / MCT / MNL / NBO / PER / RUH / SEZ / SHA / SIN / WDH

ADL / AUH / BKK / BSR / CPT / DXB / DWC / RKT / SHJ / JKT / JNB / KBV / KUL / MCT / NBO / RUH / SEZ / WDH

 

Promosyonun geçerli olduğu tarihler arasında son dönüş günü 30 Haziran 2017 olup bu tarihten sonraki biletler prosmosyon kapsamında kabul edilmez. Promosyonlu biletler ve tabloda belirtilen fiyatlar gidiş-dönüş uçuşlarına ait olup sadece Qatar Airways direk uçuşları ve Business Class'ta R sınıfı, Economy Class'ta O sınıfında geçerlidir. Satışı yapılan bilet miktarı sınırlı olup belirtilen lokasyonlarda müsaitlik durumuna göre bilet satışı yapılmaktadır.

Qatar Airways sonbahar promosyonu kapsamında satışı yapılan biletler, belirtilen lokasyonlarda gidiş-dönüş biletleri ve rezervasyon işlemi ile aynı anda satın alma işleminin gerçekleştirildiği biletlerdir. Sizlerde Qatar Airways %’a varan indirimlerinden faydalanarak ucuza seyahat etmek istiyorsanız biletinizi 10 Ekim 2016 tarihine kadar ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden veya Qatar Airways resmi web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Sizlere sunulan fırsatlardan faydalanmak 152 hava yolunun resmi temsilcisi olan ucuzauc.com.tr web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak, basit 2 adımda biletinizi güvenli bir şekilde kolaylıkla alabilirsiniz.