• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Qantas Hava Yollarından Süper Fırsat

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

Qantas Fırsatları

Qantas havayolları İstanbul’ dan gidiş dönüş başlattığı kısa süreli kampanya 3 Nisan 2016 tarihine kadar olan biletlemelerde ve 01 Temmuz 2016 tarihine kadar yapılacak uçuşlarda geçerli olacaktır.

Melbourne Hakkında

Avusturalya’nın Victoria Eyaletinin başkenti olan Melbourne 2006 sayımına göre 3.7 milyon ile ülkenin en kalabalık şehridir.

2011 yılında yapılan bir araştırma sonucu Dünyanın En Yaşanılabilir Şehirleri sıralamasında ilk sıradadır. Sosyal koşullar bakımından en rahat ülkelerden biridir.

Ayrıca Avusturalya’nın spor kenti olarak da adlandırılır. Öyle ki büyük müsabakalara ev sahipliği yapmıştır. Avusturalya açık tenis turnuvası ve Formula 1 yarışları bu müsabakaların başında gelir.

Sydney Hakkında

Ülkenin en eski şehridir. Bu nedenle diğer şehirlere göre tarih olarak da en zenginidir. Ülkenin eğlence bakımından da en dikkat çekici şehri olan Sydney’de gece hayatı hiç bitmez. Renkli gece hayatıyla ön plana çıkan Sydney’de ulaşım 24 saat devam etmektedir.

Dünyanın en büyük doğal limanı olan Sydney Limanı ve sahilleri gezilebilecek en gözde yerlerdir. Ayrıca Sydney Köprüsü, Sydney Kulesi ve Darling Limanı görülmeye değer yerlerdir. Sydney 2000 Yaz Olimpiyat Oyunlarına da ev sahipliği yaparak popülaritesini daha da arttırarak dikkat çekmiştir.