Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

UMMAN’DA ÜCRETSİZ KONAKLAMA!

 

 

Değerli Ucuzauc.com.tr Yolcuları,

 

Umman'da Ücretsiz konaklama Fırsatını kaçırmayın!

Oman Air ile Business ve First Class seyahat eden ucuzauc.com misafirlerine Ritz-Calton Al Bustan Palace'de kahvaltı dahil 1 gece ücretsiz konaklama imkanı sunuyor.

1 Nisan-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında uzun seyahat tercihlerine keyifli bir mola vermek isteyen yolcularımıza ücretsiz stop over imkanı suuyoruz.

Maska şehrinin simge otellerinden Al Bustan Palace'de kahvaltı fırsatını kaçırmak istemeyen yolcularımız iletişim için  0212 932 82 82 ile iletişime geçebilir.

 

 

 

UMMAN’A VİZE ALMAK ÇOK KOLAY!

Kapıda Vize: Türk vatandaşları Umman seyahatlerinde ya da ülkede “stop-over” gerçekleştirmek istediklerinde, kapıda vize imkanından faydalanabilmektedirler. Kapıda vize bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

 

E-Vize: Kolay başvuru imkanı ve az evrak (pasaport kopyası, vesikalık fotoğraf ve basvuru formu) ile 24 saat içerisinde 5 OMR (yaklaşık 15 USD) karşılığında 10 günlük Turistik Vize alabilirsiniz. E-Vize için buradan başvuru yapabilirsiniz.

 

Umman Sultanlığı İstanbul Fahri Başkonsolosluğu: Harbiye-Cumhuriyet Caddesi’ndeki konsolosluk adresi ve 212 230 83 84 No’lu telefon ile bağlantıya geçip vize çeşitleri ve koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com