• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Etihad Airways Hindistan Airpass ile seyahatler çok daha kolay!

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

etihad hindistan2003 yılında Birleşik Arap Emirlikleri merkezli olarak hizmet vermeye başlayan Etihad Airways, oldukça hızı bir şekilde gelişerek Asya, Afrika, Avrupa ve Amerika’da yaklaşık olarak 120’den fazla uçuş noktasına sahiptir. Türkiye merkezli olarak da hizmet veren hava yolu firması ayrıca Hindistan uçuşlarında da oldukça sık tercih edilmektedir.

Hindistan’a seyahat eden Etihad Arways yolcuları ise artık ‘Airpass’ hizmeti ile çok daha kolay ve rahat bir şekile rezervasyonlarını yaparak seyahat edebilirler. Airpass bileti, Hindistan’da ve bu bölgede gerçekleştirilecek uçuşlarda farklı noktalarda çok daha kolay bir şekilde rezervasyon yapma, istenildiği zaman ve tarihe göre rota değişikliği yapma hakkı sunmaktadır. Domestik uçuşlarda Etihad Airways’in beraber hizmet verdiği Jet Airways ile uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

 

Airpass avantajlarından tüm uçuşlarınızda tek bir rezervasyon altında toplanması ve uluslararası bilete ek olarak Airpass bileti düzenlenmesinin yanında esneklik açısından da oldukça avantajlıdır. Airpass biletinizin seyahat zamanı ve rotasını zaman kısıtlaması olmadan istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak Airpass biletiniz önceden rezervasyon yaptırmanız durumunda da oldukça uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Ucuzauc.com web sitesi üzerinden ve hava yolunun resmi web sitesinden de faydalanabileceğiniz Airpass Bileti hizmetini 60 USD ve 105 USD gibi fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Airpass bileti destinasyonlarından bazıları;

 

Bangalore

Kochi

Kolkata

Goa

Hyderabad

Mangalore

Thiruvananthapuram

Chennai

Bangalore

Goa

Patna

Mumbai

Ahmedabad

Bangalore

Thiruvananthapuram

Kochi

New Delhi

Jaipur

Lucknow

Kolkata

Chennai

Goa

Hyderabad

Mangalore

Vadodara

New Delhi

Amritsar

Jaipur

Lucknow

Ahmedabad

Bangalore

Kolkata

Hyderabad

Chennai

Patna

 

Listede yer alan destinasyonlara ait uçak bileti fiyatlarını ucuzauc.com web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve biletinizi kredi kartınızla 9 taksite varan taksit imkânlarından faydalanarak satın alabilirsiniz.