• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Etihad Airways Global Etihad Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

etihadEtihad Airways, Birleşik Arap Emirliklerine hizmet vermesi amacıyla 2003 yılında kurulan hava yolu firmasıdır. 2003 yılından günümüze kadar kendisini oldukça geliştiren ve uçuş ağını genişleten Etihad Airways, Asya, Afrika, Avrupa ve Amerika kıtalarına uçuş gerçekleştirmektedir. 120 ‘den fazla uçuş noktası bulunun Etihad Airways’in uçuş ağında Türkiye’de yer almaktadır.  Türkiye’den de oldukça uygun fiyatlarla Ekonomi ve Business Class sınıfı bulunan konforlu uçaklarıyla hizmet vere hava yolu firması son kampanyasıyla gözleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Farklı bölgelere 15 Ocak- 30 Haziran 2017 tarihlerinde gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletlerinizi 25 Ekim-31 Ekim2016 tarihine kadar aşağıda yer alan fiyatlarla biletinizi ucuzauc.com.tr üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra satın alabilirsiniz. Ekonomi sınıfı ve Business sınıfı için belirlenen fiyatlar;

Ekonomi Sınıfı Fiyatlar

Abu Dabi / Dubai

331 $

Bangkok

542 $

Sidney

1002 $

Melbourne

902 $

Manila

521 $

Şangay

602 $

Tokyo

801 $

Bombay

532 $

 

Business Sınıfı Fiyatlar

Abu Dabi / Dubai

1098 $

Bangkok

2127 $

Sidney

3258 $

Melbourne

3249 $

Manila

2252 $

Pekin

2573 $

Delhi

1880 $

Bombay

1867 $

 

Belirtilen fiyatlar farklı bölgelere göre farklılık gösterebileceği gibi indirim promosyonsuz bilet fiyatı üzerinden belirlenmektedir.  Tabloda yer alan fiyatlar başlangıç fiyatları olup, sınırlı sayıda koltuk olmasından dolayı müsaitlik durumuna bağlı olarak promosyon bilet satışı değişiklik gösterebilir. Dönemsel olarak uçuşlarda gün kısıtlaması ve hafta sonu ek ücreti uygulanabilmektedir.

Satın alınan biletler için son dönüş tarihi 23 Temmuz 2017 olarak belirlenmiştir. Bu tarih sonrası için promosyonsuz biletlerin satışı yapılmaktadır. Bilet fiyatları hakkında en güncel bilgilere ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra sefer bilgileri ile aynı anda uçak bileti fiyatlarına da ulaşabilirsiniz. Uçak bileti fiyatlarına ait ayrıntıları biletinizi seçtikten sonra görüntülemeniz mümkün olan fiyatlara vergiler dahil,, hizmet bedeli hariçtir. Seyahatiniz için gerekli bütün vize işlemleri ve masrafları yolcuya ait olup Etihad Airways herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.