• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Emirates Yeni Hattı Kamboçya Phnom Penh Promosyon Biletleri

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

Phnom PenBirleşik Arap Emirliklerine hizmet vermek üzere 1985 yılında kurulan Emirates firması, büyüyen bir dev olarak ülkemize de hizmetlerine devam etmektedir.

Emirates’in İstanbul’dan direk uçuşlarla Kamboçya’nın başkenti Phnom Penh'e uçuşları 1 Temmuz 2017 tarihi itibariyle başlayacaktır.

Phnom Pen’de bulunan havalimanına 1 Temmuz 2017 tarihinden itibaren uçuşlarına başlayacak olan uçuşlara ait bilgilere, ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden veya mobil uygulaması üzerinden uçak bileti sorgulaması yaparak sefer bilgilerine ve en güncel uçak bileti fiyatlarına da ulaşabilirsiniz.                                     

Emirates Hava Yolu, İstanbul’dan bağlantılı olarak gerçekleştirilecek uçuşlarda yeni hat promosyonu olarak Dubai aktarmalı için 1 ekim2017 tarihine kadar da bilet fiyatına ve sınıfına bakılmaksızın ücretsiz otel konaklaması sağlamaktadır.

Emirates Kamboçya Phnom Pen uçuşlarına ait promosyon uçak bileti satışları 1 Temmuz - 14 Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek uçuşları kapsamakta olup, 31 Mayıs 2017 tarihine kadar satın alınan biletlerde geçerlidir. Promosyon kapsamında Emirates Kamboçya Phnom Pen uçak bileti fiyatı 460 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Emirates Phnom Pen uçak bileti promosyonu içn belirtilen fiyat 460 USD, kişi başı gidiş-dönüş uçak bileti fiyatı olup havalimanı ve yakıt vergileri de dahildir.