• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

American Airlines İstanbul Çıkışlı Gidiş-Dönüş Uçuşları 547 $’dan Başlayan Fiyatlarla.

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

american airlines promosyon1930 yılında kurularak hizmet vermeye başlayan American Airlines, küçük çaplı hava yollarının birleştirilmesiyle oluşturulmuş bir hava yolu firmasıdır. New York merkezli olarak verdiği hizmetleri, 1979 yılında merkezini Teksas’a taşıyarak devam etmiştir.

American Airlines direk olarak 150’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Ayrıca One World projesi kapsamında da 1000’den fazla noktaya da hizmet verilmesini sağlamaktadır.

Düzenlediği kampanyalarla da Türkiye’den gerçekleştirilen uçuşlarla da ucuza uçma imkanı sağlayan American Airlines son kampanyası ise İstanbul çıkışlı uçuşları kapsamaktadır.

American Airlines İstanbul çıkışlı gidiş- dönüş uçuşlarına ait bilet fiyatları aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Daha fazla bilgi için ucuzauc.com.tr web sitesinden belirtilen destinasyonlarda uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz.

İstanbul Çıkışlı Gidiş- Dönüş Uçak Bileti fiyatları

SFO

San Francisco

547 $

LAS

Las Vegas

685 $

SAN

San Diego

714 $

LAX

Los Angeles

564 $

 

 

Belirtilen fiyatlara havaalanı vergileri dahil fakat servis ücreti dahil değildir. Ucuzauc.com.tr sisteminde yer alan uçak sefer bilgilerine ve American Airlines uçak bileti fiyatlarına uçak bileti sorgulaması yaptıktan sonra ulaşabilir ve seçtiğiniz bileti sizlere sunulan 9 taksite varan taksit imkanlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.