• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Alitalia Yeni Uçuş Noktası Havana ( Küba)

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

havanaAlitalia Hava Yolu, Leonardo Da Vinci Havalimanı merkezli olarak uçuşlarının gerçekleştirildiği hava yoludur. Düzenli olarak Asya, Avrupa ve Kuzey ve Güney Amerika’ya gerçekleştirdiği uçuşlarla 100 den fazla noktaya hizmet vermektedir.  Hizmet kalitesinden ödün vermeyen Alitalia, Sky Team üyesi olarak da kod paylaşımlı uçuşlar düzenlemektedir.

Her yıl uçuş ağına yeni rotalar ekleyerek hızla büyüyen hava yolu firmasının 29 Kasım2016 itibari ile Küba’ya hizmet vermeye başlayacak olan Alitalia, oldukça uygun fiyatları ve geniş kapasiteli uçaklarıyla hazırlıklarını tamamlayama hazır.

29 Kasım 2016 itibariyle gerçekleştireceği Küba, Havana uçuşları Her hafta Salı ve Cumartesi olmak üzere karşılıklı olarak gerçekleştirilecektir.  Farklı bilet seçenekleri ile düşük fiyatla seyahat etmek isteyenler için Premium Economy ile Economy, konforuna düşkün olanlar içinse Business seçeneklerinin de yer aldığı uçuşlarda Boing 777 uçakları ile 293 kişiye hizmet verme kapasitesindedir.

İstanbul çıkışlı ve Roma aktarmalı olarak gerçekleştirilecek uçuşlara ait bilet fiyatları ise Economy kabinde 1,050 $’dan, Business Class’ta ise 2,334 $’dan başlamaktadır. Kur farkından doğan bilet fiyatı farklılıklarını ve sefer bilgilerine ait ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Alitalia Havana uçuşlarına ait ayrıntılar

Istanbul - Roma - Havana

 06:20 – 06:55 / 10:35 - 16:30

.2...6. (Salı- Cumartesi)

1.050 $’dan itibaren  

Tenerife – Roma - Istanbul

 18:30 - 10:30* / 23:30 – 03:55*

Gidiş-dönüş, vergiler dahil

 

Alitalia Havana uçuşları 29 Kasım 2016 tarihi itibariyle başlayacak olup uçak biletlerinizi erken de satın alabilirsiniz. Tabloda yer alan fiyat bilgisi gidiş- dönüş uçuşlarını kapsamakta olup başlangıç fiyatlarıdır. Dönemsel olarak veya kur farkından doğan farklılıklar için en güncel uçak bileti fiyatlarını görüntüleyebileceğiniz ucuzauc.com web sitesini ziyaret edebilir. Sefer bilgileri ve daha fazlası için uçak bileti sorgulaması yaparak, seçtiğiniz Alitalia Havana uçak biletinizi de kredi kartınızla, kartınıza sunulan 9 taksite varan taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirisniz.