• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Alitalia Kuzey Amerika Fırsatları İçin Son Gün 11 Ekim

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

kuzey amerikaKuzey Amerika bilet satışı kampanyasının bitimine günler kala ucuza biletinizi almak için geç kalmış sayılmazsınız.  31 Mart 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğin Kuzey Amerika seyahatlerinizde Alitalia ayrıcalıklarından faydalanarak biletinizi satın almak için tek yapmanız gereken ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yapmak ve biletinizi satın almak. Biletinizi satın alma işleminizi 11 Ekim 2016 tarihine kadar gerçekleştirebilmek için sorgulama sonrasında 152 hava yolunun resmi web sitesi olan ucuzauc.com.tr’ dan en güncel uçak bileti fiyatların ve sefer bilgilerinin yer aldığı sayfadan biletinizi seçerek kredi kartınızla, dilerseniz taksit seçeneklerinden de faydalanarak biletinizi satın alabilirsiniz.

İstanbul çıkışlı olarak Alitalia tarafından belirlenen fiyatlar ,

İstanbul – MIAMI

434 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – NEW YORK

434 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – BOSTON

434 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – TORONTO

453 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – LOS ANGELES

474 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – CHICAGO

482 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – MEXICO CITY

658 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

 

Tabloda yer alan fiyatlar gidiş dönüş biletleri için geçerli olup son biletleme ve satın alma tarihi 11 Ekim 2016’dır. Alitalia hava yolu tarafından belirtilen fiyatlar sistemde yer alan en ucuz fiyatlar olup vergiler dahil hizmet bedelleri hariçtir. Alitalia Kuzey Amerika fırsatları kapsamında satın alacağınız biletlere ait kur farkından doğan farklılıklarında fiyatlara yansıtıldığı en güncel bilgilere ucuzauc.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya kapsamında satışı yapılan biletler sınırlı sayıdadır. Ayrıca gidiş-dönüş olarak satın alınan biletler için minimum kalış süresi 1 Cumartesi gecesi veya 6 gün belirlenmiş olur, en fazla süre ise 3 ay olarak belirlenmiştir. Satın alınacak biletlerde belirtilen sürelerden kısa veya uzun olması durumunda kampanya kapsamında indirim uygulanmamaktadır.

Kuzey Amerika’ya gerçekleştirilen uçuşlara ait ayrıntılı bilgi için ve daha fazla lokasyon için seyahat edeceğiniz şehre göre ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden uçak bileti sorgulaması yapmanız gerekmektedir. Sorgulama sonrasında Alitalia ucuz uçak biletlerini görüntüleyebilir ve dilediğiniz bileti satın alabilirsiniz.