• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Alitalia Avrupa ve Uzak Doğu Kampanyası

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

alitalia uzakdoğuAlitalia Hava Yolu, düzenlediği kampanyalarla adından sıkça söz ettirmeye devam ederken son kampanyası ile hafta boyunca Avrupa, ve Uzak Doğu’ya ucuz uçak bileti satışı gerçekleştirmek üzere düzenlemelerini tamamladı. Avrupa biletlerini 115$’dan, Uzak Doğu uçak biletlerini se 451$’dan başlayan fiyatlarla 23 Ekim2016 tarihine kadar satışını gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Sınırlı sayıda bulunan uçak biletlerini uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz ve Alitalia ayrıcalıklarından da faydalanarak satın alabileceğiniz uçuş rotası ise aşağıda yer almaktadır.

Uçuş noktası

Gidiş Dönüş - Vergiler dahil

BARSELONA

115 $

LONDRA  

160 $

PEKİN

451 $

SEUL

489 $

 

Belirtilen fiyatlar gidiş-dönüş uçuşlarını kapsamakta olup son biletleme tarihi 23 Ekim2016 ‘dır.

Kampanya kapsamında Alitalia ucuz uçak biletinizi ucuzauc.com.tr web sitesinden belirtilen lokasyonlara ait uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir ve kredi kartınızla taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında satın alacağınız biletlerde;

Avrupa Uçuşları Bilet Kuralları; Belirtilen fiyatlar İstanbul çıkışlı olup sadece 21 Aralık 2016 tarihine kadar 29 Ekim-1 Kasım tarihleri hariç uçuşlarda geçerlidir. Minimum ve Maksimum kalış süreleri ile bilet iade ve değişiklik kuralları Alitalia tarafından kısıtlamalara tabidir.

Uzak Doğu Uçuşları Bilet Kuralları;  Fiyatlar İstanbul çıkışlı olup gidiş- dönüş uçak biletlerini kapsamaktadır. 3 Kasım2016- 31 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek uçuşları kapsamakta olup, promosyon biletlerinde geçerli olan kalış süreleri, iade ve değişiklik konularında kısıtlamakla uygulanmaktadır.

Kur farkından doğacak fiyat farklılıkları için, Alitalia hava yolunun en güncel uçak bileti fiyatlarını ucuzauc.com.tr web sitesinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uçuşlardan bazıları Alitalia ile beraber ortaklaşa gerçekleştirilen uçuşları da kapsamakta olur, belirtilen fiyatlara vergiler dahil hizmet bedelleri hariçtir. Bilet satış kanalları tarafından uygulanacak hizmet bedellerini bilet satın alma aşamasında görüntüleyebilirsiniz.