• Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Alitalia ABD 434 $'dan İtibaren Vergiler Dahil

Anasayfa » Uçak Bileti Kampanyaları » Yurt Dışı Uçak Bileti Kampanyaları

alitalia ile abdAlitalia Hava Yolu firması, İtalya’nın bayrak taşıyıcı ve en geniş uçuş ağına sahip hava yolu firmasıdır. Kuzey Amerika, Asya, Avrupa gibi farklı kıtalara uçuş gerçekleştiren Alitalia, Leonardo Da Vinci Havalimanı merkezli olarak uçuşlarını yönetmektedir.

Türkiye’den de Atatürk Havalimanı’ndan farklı lokasyonlara gerçekleştirildiği uçuşlarla tanınan Alitalia, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Dönemsel olarak düzenlediği kampanyalara ek olarak son dönemde İstanbul’dan gerçekleştirilecek uçuşlara ait fiyat güncellemesi yapan Alitalia hava yolları ile, Miami, New York, Boston, Kanada, Toronto, Los Angeles, Chicago, Mexico City gibi şehirlere direk veya diğer ülkelere de aktarmalı olarak kampanya kapsamında ucuza bilet alarak seyahat edebilirsiniz.

Alitalia Hava Yolları’ndan 31 Mart 2017 tarihine kadar gerçekleştireceğiniz uçuşlara ait biletinizi 11 Ekim2016 tarihine kadar almanız durumunda aşağıda yer alan fiyatlardan biletinizi satın alabilirsiniz.

İstanbul – MIAMI

434 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – NEW YORK

434 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – BOSTON

434 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – TORONTO

453 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – LOS ANGELES

474 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – CHICAGO

482 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

İstanbul – MEXICO CITY

658 USD > gidiş-dönüş, vergiler dahil

 

Belirtilen lokasyonlar örnek olarak verilmiş olup, seyahat rotanıza göre Alitalia hava yollarının uçuş gerçekleştirdiği yerlere ait sefer bilgilerine ve uçak bileti fiyatlarına ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilirsiniz. Sorgulama sonrasında seçtiğiniz Alitalia uçak biletinizi kredi kartınızla, kartınıza sunulan 9 taksite varan taksit imkânlarından da faydalanarak satın alabilirsiniz.

Belirtilen fiyatlar 11 Ekim 2016 tarihine kadar satın alınan, 10 Ekim2016- 31 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz seyahatler için geçerli olup, tabloda verilen fiyatlarda da olduğu gibi gidişp-dönüş biletleri için belirtilen vergiler dahil, hizmet bedelleri hariç olup sadece İstanbul çıkışlı uçuşlar için geçerlidir.

Alitalia gidiş-dönüş indirimli bilet fiyatlarından faydalanabilmek için biletinizi 11 Ekim 2016 tarihine kadar satın almanız ve seyahat sürenizin için minimum kalış süresi 1 Cumartesi gecesi veya 6 gün, maksimum kalış süresi ise 3 ay olması gerekmektedir. Bu sürelerden daha kısa veya daha uzun dönemler kampanya kapsamında kabul edilmektedir. Satın alınan biletler için değişiklik ve iade konularında kısıtlamalar Alitalia tarafından uygulanmaktadır.

Kur farklarından kaynaklı fiyatlar dönemsel olarak farklılık gösterebilir ve tabloda belirtilen fiyatlar da başlangıç fiyatları olup, en güncel Alitalia uçak bileti fiyatlarına ucuzauc.com web sitesinden uçak bileti sorgulaması yaparak ulaşabilir. Günlük kur farkından doğan fiyatlara ait bilgileri de web sitesinden görüntüleyerek bilgi alabilirsiniz.