Virgin Atlantic Uçak Biletleri

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Virgin Atlantic

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Virgin Atlantic Künye Bilgileri

Mobil Uygulama

VIRGIN ATLANTIC Hava Yolları

virgin atlantic hava yolları

Virgin Atlantic, Birleşik Krallığa hizmet veren Delta Hava yolları ve Birleşik Krallığın sahip olduğu hisselerle 1984 yılında kurulmuş İngiltere merkezli hava yolu firmasıdır.  Londra Gatwick Havalimanı merkezli olarak 38 uçak filosu ile hizmet vermektedir.

VIRGIN ATLANTIC Uçak Bileti 

VS kodu ile uçak seferleri düzenleyen Virgin Atlantic uçak biletlerine en basit yoldan internet üzerinden ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ana sayfada bulunan seyahat bilgilerinizi ieçren formu dolduktuktan sonrasında karşınıza gelen Virgin Atlantic uçak seferlerini görüntüleyebilir, seyahat planınıza ve bütçenize uygun bileti kredi kartınızla online olarak ödeyerek Virgin Atlantic ucuz uçak biletinize sahip olabilirsiniz.

Virgin atlantic uçak bileti

Birleşik Krallık Hakkında

Birleşik Krallık, genelde İngiltere ile ilişkilendirilse de tek bir ülkeden oluşmayıp bünyesinde Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda devletlerini de bünyesinde bulundurmaktadır.  Avrupa’nın Batı kesiminde yer alan Birleşik Krallık, Büyük Britanya’nın üzerinde ve İrlanda Adası ile bazı Birtanya adalarını da kapsamaktadır. Dört büyük krallık dışında bazı küçük adaları da bünyesinde bulunduran Birleşik Krallık olarak akla ilk İngiltere Birleşik Krallığın en büyük krallığı özelliğindedir.

Birleşik krallıkta gidilecek yerler

Birleşik Krallık Gezilecek Yerler

Birleşik Krallık’ da bulunduğunuz bölgeye göre gezilebilecek bir çok yer ve tarihi eser bulunmaktadır. Genel olarak Birleşik Krallık’da gezilecek yerler arasında Tower Köprüsü, Buckingham Sarayı, Stonehenge, Windsor Saray, Westminster Sarayı, Londra Kalesi, Big Ben, Devler Kaldırımı, Bodiam Kalesi, London Eye, Blenheim Sarayı, Bath, Pontcysyllte Su kemeri, Edinburgh Kalesi, Sherlock Holmes Müzesi, British Müzesi, Kew Bahçeleri, Globe Tiyatrosu, Fountains Manastırı, Warwick Kalesi yer almaktadır.

birleşik krallıkta ne yenir

Birleşik Krallık Ne Yenir

Birleşik Krallık’da bulunduğunuz bölgeye göre mutfağının da farklılık göstermesinden dolayı yenilebilecekler ciddi farklılık göstermektedir. Birleşik Krallık ’da ortak olarak muhakkak yemeniz gerekenler arasında Kruvasan ve sütlü beş çaylarının yanında da sunulan atıştırmalıklardan muhakkak tatmalısınız.

virgin atlantic uçak içi

VIRGIN ATLANTIC Uçuş Noktaları

VS- Virgin Atlantic Airlines Birleşik Krallıklara Londra merkezli Kuzey Amerika, Karayipler, Afrika, Orta Doğu, Asya ve Avustralya da yer alan 32 farklı noktaya uçuş düzenlemektedir. Ülkemiz de İsanbul’dan karşılıklı seferler düzenleyen Virgin Atlantic Airlines uçuş noktaları hakkında ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ve Virgin Atlantic ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz. 

 

Diğer Hava Yolları

Mahan Hava Yolları