Royal Jordinian Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Royal Jordinian

ROYAL JORDANIAN Hava Yolları

Royal Jordinian

Royal Jordanian Hava Yolları, Ürdün Kraliyet Hava Yolları olarak hizmet vermektedir. 1963 yılının Aralık ayında kurulan hava yolu şirketi merkezi Amman’dadır ve ulusal bayrak taşıyıcısı olarak Alia Hava Yolları üzerinden haftada en az 500 uçuş gerçekleştirerek tüm Dünya’ya hizmet vermektedir.

ROYAL JORDANIAN Uçak Bileti 

Royal Jordanian uçak bileti RJ kodu ile ülkemizde satışı bilet satış ofislerinin yanı sıra internet üzerinden ucuzauc.com.tr web sitesi ve aynı isimli akıllı telefonlarda kullanılabilen uygulama aracılğı ile yapılmaktadır. Royal Jordanian ucuz uçak bileti satışı için komisyon almayan web sitesi ayrıca kullanıcılarına taksit imkanları da sunmaktadır.

petra

Ürdün Hakkında

Ürdün olarak bilinen ülkenin tam adı Da Haşimi Krallığı Ürdün’dür. İsmini kıyısında bulunduğu Ürdün Nehrinden alan ülke Doğu Suudi Araistan’da yer almaktadır. Karadan Irak, Suriye, Filistin ile sınırları bulunan ve bu ülkelerin kesişiminde bulunduğundan dolayı da Asya, Afrika ve Avrupa’yı birbirine bağlayan bir köprü görevindedir.

ürdün de gezilecek yerler

Ürdün’de Gezilecek Yerler

Dünya’nın yedi harikasından birini barndıran ve UNESCO raporlarında yer alan PETRA’yı bünyesinde barındırdığından dolayı her yıl binlerce turistin akınına uğrayan Ürdün’de gezilecek yerler Petra ile bitmemektedir. Ürdün’ün adını aldığı Ürdün Nehri, Nebo Dağı ve orta çağdan kalma camii, kilise ve mescidleri ile 30’dan fazla gezilecek yere sahiptir. Ayrıca Ürdün Arkeoloji Müzesi,  Akabe Arkeoloji Müzesi,  Dana Biyosfer Rezervi, Roma Tiyatrosu’da Ürdün’de gezilecek yerler arasındadır.

mansaf

Ürdün’de Ne Yenir

Ürdün daha çok bedevileri ile meşhur bir ülke olduğunda dolayı yemekleri de bunlara özgü olarak da yapılmaktadır. Sebzelerden oluşan Bedevi Yemeği, Mansaf, Muskan, Maklube, Şiş kebap, Zatar Ürdün’de yenilmesi gerekenler arasındadır.

ROYAL JORDANIAN Uçuş Noktaları

Royal Jordanian ülkemizde RJ kodu ile Türk Hava Yolları ile ortak uçuş gerçekleştirmektedir. Ayrıca  Air Berlin, American Airlines, British Airways, Iberia, Malezya Havayolları, Qatar Airways, S7 Airlines Gulf Air, Suriye Hava Yolları, Tarom, Umman Hava Yollaru, Middle East Airlines ile de ortak uçuş gerçekleştiren Roral Jordanian, Ürdün Kraliyet Hava Yolları uçuş noktaları sayısı 100den fazladır.

 

 

Diğer Hava Yolları

Singapur Hava Yolları

 

 

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com