İstanbul Bremen Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İstanbul - Bremen Tahmini Fiyatlar

Bremen Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi İstanbul
Bremen 2033KM
Uçuş Süresi 3 saat 15 dakika
Popüler Havayolları Türk Hava Yolları, Lufthansa, KLM
Son Satış 55 dakika önce

İstanbul Bremen Uçuşu

İstanbul Bremen uçak bileti ve uçak sefer saatleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için seyahat bilgilerinizi ucuzauc.com.tr web sitesinde görüntüleyebilir ya da 0212) 221 12 21 nolu call center ı arayarak bilgi alabilirsiniz. En ucuz fiyatlarla Bremen seyahati gerçekleştirmek istiyorsanız Ucuzauc.com.tr üzerinden uçuş sorgulaması yapabilir, İstanbul dan Bremen ‘e en ucuz uçuşu gerçekleştirerek üstelik +6 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

 

İstanbul Hakkında

İstanbul birçok medeniyeti bir arada bulundurmuş Bizans ve Osmanlı Devletlerinin başkenti olmuş bir şehirdir. Tarihsel açıdan önemli olan bu şehir antropolojik olarak da çok zengindir. İki ayrı yakayı birbirine bağlayan Boğaz’ı nedeniyle se coğrafi olarak önemini koruyan İstanbul bir çok savaşa da tanıklık etmiştir. 1453 yılında Osmanlı Hükümdarı Fatih Sultan Mehmet tarafından feth edilmiş ve uzun yıllar Osmanlının Başkenti olan İstanbul’un her bir köşesi ayrı bir tarihi barındırmaktadır. Türkiye’nin görmeniz gereken en kalabalık şehirleri arasındadır.

İstanbul’da Gidilecek Yerler

Tarihsel merakınızı dindirmek için öncelikle eski İstanbul olarak adlandırılan Beyazıt semtinden başlayarak, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Yere Batan Sarnıcı, Gülhane Parkı, Eminönü, Galata Köprüsü, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Taksim de Beyoğlu Caddesi, Ortaköy öncelikli olarak görmeniz ve gezmeniz gereken yerlerdendir.

Daha sonrasında zamanınız kalırsa, Sarıyer, Topkapı 1453 Müzesi, Beşiktaş Yıldız Parkı’nı da gezebilirsiniz.

İstanbul’da Ne Yenir?

İstanbul’da Eminönü’nde balık ekmek, Ortaköy’de Kumpir, Taksim’de ıslak hamburger yemeden gitmemeniz gereken bir şehirdir.

İstanbul Havaalanları

İstanbul’a uçakla ulaşım sağlamak isterseniz gidebileceğini iki adet Havaalanı bulunmaktadır. Bunlardan birisi Atatürk Havaalanı, diğeri de Sabiha Gökçen Havaalanıdır.

Atatürk Havaalanı

Türkiye’de ilk olarak kurulan Yeşilköy Havaalanı 1900 başında ilk uçuşlarını gerçekleştirdikten sonra 1953 yılında uluslararası hava trafiğine açılmıştır. 1985 tarifinde Cumhuriyetin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün soyadı verilerek Atatürk Havaalanı adını almıştır.

Günümüz de hala Atatürk Havaalanı olarak bilinen Atatürk Havaalanı Avrupa yakasında Yeşilköy’ de yer almaktadır. En yoğun hava trafiğine sahip olan Atatürk Havaalanına ulaşımlar bir çok farklı şekilde yapılmaktadır.

Merkezi bölgelerden özel Havaalanı servisleri ile ulaşım sağlanabildiği gibi İETT araçları da havaalanının içerisine kadar yolcuları getirmektedir. Ayrıca Atatürk Havaalanına metro ile de ulaşım sağlanarak içine kadar gidilebilmektedir.

Sabiha Gökçen Havaalanı

Anadolu yakasında yer alan Sabiha Gökçen Havaalanı ismini ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçenden almaktadır. Türkiye’nin en yoğun hava trafiğinin yaşandığı ikinci havaalanıdır.

Sabiha Gökçene ulaşımlar merkezi yerlerden kalkan İETT otobüsleri ve özel havaalanı servisleri ile gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

İstanbul’ a uçuş gerçekleştiren havayolları arasında ilk önce Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları, Onur Air, Atlas Global, Borajet ve Anadolujet'tir. Daha fazla ve ayrıntılı bilgiye uçuş gerçekleştireceğiniz şehir veya ülkeye göre www.ucuzauc.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bremen Hakkında

Almanya sınırları içerisinde Kuzey Denizinin 77 kilometre içerisinde, Weser ırmağı kıyısı boyunca yerleşmiş Bremen liman kentidir. En büyük işlek bir liman kenti olmasının yanında sanayisi de çok gelişmiştir. Ayrıca Bremen eyaletinin de başkentidir.

Bremen Havalimanı

Almanya’nın Kuzeyine hizmet veren Bremen Havalimanı, şehrin 3,5 kilometre güneyindedir. Özellikle Avrupa’da büyük ve eğlence merkezi olarak bilinen şehirlere hizmet vermektedir. Germania ve Rynair merkezi olan havalimanı tarihi 20. Yüzyılın başlarına kadar uzanır. 1930 yılına kadarksintisizz hizmet vermesinden sonra I. Dünya Savaşı sırasında eklemeler yapılarak büyütülen havalimanı günümüzdeki halini 1937 yılında almıştır.

Daha sonrasında yapılan pist büyütme ve terminal ekleme çalışmaları 1937 yapısının üzerine eklenmiştir. Hala kesintisiz olarak hizmet veren Bremen Havalimanı ulaşım şehir merkezinden ekspres otobüs servisleri, metro ve taksilerle sağlanmaktadır.

Bremen’e Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Bremen’e  uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında yer alan Onur Air, SunExpress, Türk Hava Yolları direk uçuşlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca  Air France, BMI Bölgesel, Brussels Airlines, Express Airways, Germania,KLM,  Lufthansa, Ryanair, Tailwind Airlines, Scandinavian Airlines gibi kıtalar arasında hizmet veren hava yollarıda Bremen’e uçuş gerçekleştiren hava yolları arasındadır.

Bremen Gezilecek Yerler

Bremen’de gezilecek yerler arasında  Bremen Roland,  Übersee Müzesi,  Bremen Ratskeller, Schütting,  Glockenspiel Evleri,  Focke Müzesiilk sıralarda yer almaktadır. Bir çok tarihi yapının ve fabrikanın da yer aldığı bu liman kentinde görebileceğiniz bir çok tarihi mekan yer almaktadır.

Bremen Ne Yenir?

Bremen’de özellikle çörekleri ve Almanya’ya özgü birası tadılması gerekenler arasındadır. Ayrıca bir liman kenti olmasından kaynaklı deniz ürünlerinden yapılma yemekleri de farklı bir tat olarak Bremen’de yenilmesi gerekenler arasındadır. 

 

Bremen Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı