Bremen Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Bremen Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Son Satış 27 dakika önce

Bremen Uçuşu

bremen uçak biletiBremen Hakkında

Almanya sınırları içerisinde Kuzey Denizinin 77 kilometre içerisinde, Weser ırmağı kıyısı boyunca yerleşmiş Bremen liman kentidir. En büyük işlek bir liman kenti olmasının yanında sanayisi de çok gelişmiştir. Ayrıca Bremen eyaletinin de başkentidir.

Bremen Havalimanı

Almanya’nın Kuzeyine hizmet veren Bremen Havalimanı, şehrin 3,5 kilometre güneyindedir. Özellikle Avrupa’da büyük ve eğlence merkezi olarak bilinen şehirlere hizmet vermektedir. Germania ve Rynair merkezi olan havalimanı tarihi 20. Yüzyılın başlarına kadar uzanır. 1930 yılına kadarksintisizz hizmet vermesinden sonra I. Dünya Savaşı sırasında eklemeler yapılarak büyütülen havalimanı günümüzdeki halini 1937 yılında almıştır.

Daha sonrasında yapılan pist büyütme ve terminal ekleme çalışmaları 1937 yapısının üzerine eklenmiştir. Hala kesintisiz olarak hizmet veren Bremen Havalimanı ulaşım şehir merkezinden ekspres otobüs servisleri, metro ve taksilerle sağlanmaktadır.

Bremen’e Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Bremen’e  uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında yer alan Onur Air, SunExpress, Türk Hava Yolları direk uçuşlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca  Air France, BMI Bölgesel, Brussels Airlines, Express Airways, Germania,KLM,  Lufthansa, Ryanair, Tailwind Airlines, Scandinavian Airlines gibi kıtalar arasında hizmet veren hava yollarıda Bremen’e uçuş gerçekleştiren hava yolları arasındadır.

Bremen Uçak Bileti

Bremen uçak biletine en kolay yoldan internet üzerinden ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Web sitesi aracılığı ile direk uçuş sağlanan İstanbul- Bremen uçak bileti, Antalya- Bremen uçak bileti, İzmir- Bremen uçak bileti, Dalaman- Bremen uçak bileti, Samsun- Bremen uçak bileti, Adana- Bremen uçak bileti, Ankara- Bremen uçak bilet gibi Türkiye’nin farklı noktlarından ve  Brüksel- Bremen uçak bileti, Stuttgart- Bremen uçak bileti, Amsterdam- Bremen uçak bileti, Frankfurt- Bremen uçak bileti, Münih- Bremen uçak bileti , Berlin- Bremen uçak bileti , Heraklion- Bremen uçak bileti , Ibiza- Bremen uçak bileti ,Brüksel- Bremen uçak bileti, Paris- Bremen uçak bileti gibi farklı kıtalarda yer alan şehirlerden de ekonomikl Bremen uçak bileti alabilirsiniz.

Uçak biletleri ve uçak sefer saatleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için seyahat bilgierinizi içeren formu dolduktan sonra ana sayfa üzerinden yönlendirildiğiniz ucuzauc.com.tr web sitesinde görüntüleyebilir ve ucuz Bremen uçak biletinizi basit üç adımda alabilirsiniz.

Bremen Gezilecek Yerler

Bremen’de gezilecek yerler arasında  Bremen Roland,  Übersee Müzesi,  Bremen Ratskeller, Schütting,  Glockenspiel Evleri,  Focke Müzesiilk sıralarda yer almaktadır. Bir çok tarihi yapının ve fabrikanın da yer aldığı bu liman kentinde görebileceğiniz bir çok tarihi mekan yer almaktadır.

Bremen Ne Yenir?

Bremen’de özellikle çörekleri ve Almanya’ya özgü birası tadılması gerekenler arasındadır. Ayrıca bir liman kenti olmasından kaynaklı deniz ürünlerinden yapılma yemekleri de farklı bir tat olarak Bremen’de yenilmesi gerekenler arasındadır. 

Bremen Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı