Bordo Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Bordo

 Bordo - Tiflis 01 Eyl 2019 1.482,90₺   Bordo - Tenerife 18 Eki 2019 1.109,40₺   Riga - Bordo 15 Ağu 2019 783,94₺   Riga - Bordo 19 Eyl 2019 645,49₺   Riga - Bordo 19 Eyl 2019 647,01₺   Riga - Bordo 12 Eyl 2019 992,57₺   St Petersburg - Bordo 20 Ağu 2019 1.116,44₺   Riga - Bordo 20 Ağu 2019 1.034,91₺ 

bordoBordeaux- Bordo Hakkında

Fransa sınırları içerisinde Aktinya’da yer alan Bordeaux- Bordo şehri, Fransa’nın liman kentlerinden birisidir. Ticaret merkezi olarak da anılan Bordeaux- Bordo şehri ayrıca Fransa’da yer alan ve öğrenci nüfusunun en yoğun olduğu altıncı şehirdir.

Genel olarak metropol şehirleri açısından 7. sırada yer alan Bordeaux- Bordo liman kenti olması ve ticaret merkezi olması açısından hala önemini korumaktadır.

Bordeaux- Bordo Havalimanı

Bordeaux–Mérignac Havalimanı ülke sınırları içerisinde dokuzuncu sırada yer alan en büyük uluslararası havaalanlarından birisidir. Bordo şehir merkezine 12 kilometre mesafede yer alan hava alanı 1917 yılında inşa edilmiş günümüze kadar bazı yenileme çalışmaları yapılmış olmasına rağmen kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Fransa’da en işlek havalimanları arasında altıncı sırada yer alan havalimanı genel olarak büyükşehirlere ve farklı kıtalarda ki eğlence merkezlerine uçuş düzenlemesinden kaynaklı da en büyük dokuzuncu şehir olmasına rağmen en yoğun hava alanları arasındadır.

 

Bordeaux- Bordo’a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Bordeaux- Bordo’a uçuş gerçekleştirilen hava yolları arasında ilk sırada ülkemizden direk uçuş gerçekleştiren Türk Hava Yolları yer almaktadır. Farklı kıtalarda hizmet veren Aegean Airlines, Air France, British Airways, Brussels Airlines, easyJet, Iberia, KLM, Royal Türk Hava Yolları, Tunisair, Vueling hava yollarının da arasında bulunduğu 20 farklı hava yolu Bordo’ya uçuş gerçekleştirmektedir.

Bordeaux- Bordo Uçak Bileti

Bordeaux- Bordo uçak bileti, direk uçuş için İstanbul - Bordo uçak bileti olarak ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden dokuz taksit imkânlarıyla satılmaktadır. Ayrıca Ankara- Bordo uçak bileti, İzmir- Bordo uçak bileti, Adana- Bordo uçak bileti, Dalaman- Bordo uçak bileti, Samsun- Bordo uçak bileti, Kayseri- Bordo uçak bileti, Trabzon- Bordo uçak bileti, Gaziantep- Bordo uçak bileti gibi Türkiye’nin farklın noktalarından da ekonomik Bordo uçak bileti satışları da web sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Türkiye dışından Bordo’ya seyahat edecekler ise  Atina- Bordo uçak bileti, Paris- Bordo uçak bileti , London- Bordo uçak bileti , Brüksel- Bordo uçak bileti , Amsterdam- Bordo uçak bileti , Barselona- Bordo uçak bileti , Madrid- Bordo uçak bileti , Kazablanka- Bordo uçak bileti ,Tunus- Bordo uçak bileti , Lizbon- Bordo uçak bileti- Bordo uçak bileti , Bologna- Bordo uçak bileti ,Berlin- Bordo uçak bileti gibi Dünya2nın farklı noktalarından Bordo ucuz uçak biletlerini ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden veya aynı isimde mobil uygulama aracılığı ile basit üç adımda bilet rezervasyonlarını yaptırıp, online olarak ödemelerini gerçekleştirip bilet satın alma işlemini yapabilirler.

Bordeaux- Bordo Gezilecek Yerler

Bordo’ da gezilecek yerler arasında ilk sıralarda Bourse Sarayı, Su Aynalar Parkı, Pont de Pierre Köprüsü, Porte Cailhau Kilisesi, Jardin Halk Parkı, Pey-Berland Kulesi, Parlement Sarayı, rue Ste Catherine, Notre Dame Klisesi yer almaktadır.

Bordo günlük şarap festivalleri dünyanın en ünlü şarap festtivallerindendir.

Bordeaux- Bordo Ne Yenir?

Farklı yemeklerine ek olarak Bordo’da üzüm bağları çok ünlüdür. Özellikle üzüm bağlarına düzenlenen günü birlik şarap tadım etkinliklerine katılmanızı ve şaraplarını tatmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca Fransa mutfağına özgü farklı lezzetlerde bulabileceğiniz Bordo ’da  deniz ürünlerinden yapılma yemekleri ve mezelerine ek olarak Fransız usulü bifteklerde tatmanız gerekenler arasındadır.

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com