Birmingham Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Birmingham Uçak Biletleri

Birmingham Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Son Satış 10 dakika önce

Birmingham Uçuşu

birminghamBirmingham Hakkında

Birmingham İngiltere sınırları içerisinde metropol bir şehirdir. Orta çağlardan itibaren orta büyüklükte Pazar kurulması ile bilinen Birmingham, "Birmingham Platosu" üzerinde yer almaktadır.

Britanya adasında yer alan şehirde okyanus etkisiyle de ılıman iklim görülmektedir.

Birmingham Havalimanı

Uluslararası alanda hizmet veren Birmingham Havalimanı şehir merkezinden 10 kilometre mesafede yer almaktadır. Londra olimpiyatları için genişletilme çalışmaları 2014 Mayıs ayında sone ermiş ve tadilat işleminden sonra ilk uçuşunu Pekin’e gerçekleştirerek yeniden hizmete açılmıştır.

Birmingham Havalimanına ulaşım şehir merkezinden yüksek raylı sistem, tren, otobüs, tramvay, özel havalimanı servisleri ve taksi ile sağlanmaktadır.

 

Birmingham Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Birmingham uçuş gerçekleştiren hava yolları içinde Türk Hava Yolları ve Aegean Airlines, Aer Lingus, Air France, Air India, Air Malta, American Airlines, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Doğu Airways, Emirates,Eurowings, Iberia Express, KLM, Lufthansa, Monarch Airlines, Qatar Airways,  Scandinavian Airlines, Thomson Airways,Türkmenistan Hava Yolları,  United Airlines yer aldığı 25 farklı hava yolu Birmingham’a uçuş gerçekleştirmektedir.

Birmingham Uçak Bileti

Birmingham uçak bileti direk olarak veya aktarmalı olarak ucuzauc.com.tr web sitesi veya web sitesiyle aynı isimdeki mobil uygulama aracılığı İstanbul- Birmingham uçak bileti, Ankara- Birmingham uçak bileti, Antalya- Birmingham uçak bileti, İzmir- Birmingham uçak bileti, Dalaman - Birmingham uçak bileti, Trabzon- Birmingham uçak bileti, Kayseri- Birmingham uçak bileti, Adana- Birmingham uçak bileti, Bodrum- Birmingham uçak bileti gibi Türkiye’nin farklı noktalarından ekonomik Birmingham uçak bileti alabilirsiniz.

Türkiye dışından da  direk  veya aktarmalı uçuşlara ait ucuz Birmingham uçak biletsatışları yapan web sitesinde özellikle  Atina- Birmingham uçak bileti, Dublin- Birmingham uçak bileti, Amsterdam- Birmingham uçak bileti, Belfast- Birmingham uçak bileti, Düsseldorf- Birmingham uçak bileti, Edinburgh- Birmingham uçak bileti, Glasgow- Birmingham uçak bileti, Stuttgart- Birmingham uçak bileti, Milan- Birmingham uçak bileti, Madrid- Birmingham uçak bileti,  Frankfurt- Birmingham uçak bileti, Münih- Birmingham uçak bileti, Alicante- Birmingham uçak bileti, Barcelona- Birmingham uçak bileti,Doha- Birmingham uçak bileti, Kopenhag- Birmingham uçak bileti ,  Malta- Birmingham uçak bileti , Budapeşte- Birmingham uçak biletleri direk uçuşlu olup uçak biletleri hakkında ayrıntılı bilgi için web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Birmingham Gezilecek Yerler

Birmingham gezilecek yerler arasında, Aston Meydanı, St Philip's Katedrali, Birmingham Şehir Merkezi, Birmingham Şehir Kütüphanesi,Birmingham Oratory, Edgbaston Cricket Alanı, Sarehole Mill, Soho Evleri, Birmingham Orthodoks Katedrali, St Paul's Kilisesi, Birmingham Hippodrumu, St Mary's Koleji, Birmingham Bilim Müzesi özellikle görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır.

Birmingham Ne Yenir?

Birmingham da İngiltere’ ye özgü olarak pişirilen biftek tarız yemeklerden ve bu bölgeye has olarak pişirilensoslu ördek ve hindi yemekleri tadılması gereken yemekler arasındadır.

Sabah kahvaltısında başlanılan bira keyfi, 24 saat kesintisiz olarak devam eder.

 

Birmingham Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı