Billund Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Billund Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Billund Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Son Satış 27 dakika önce

Billund Uçuşu

billund uçak biletiBillund Hakkında

Billund, Danimarka’da yer alan ve Lego Fabrikası ile bilinen önemli bir şehirdir.  1872 yılından itibaren bilinen ve ilk olarak "Byllundt" isimiyle bilinen şehirde1880 yılında tarihin ilk yel değirmeninin inşa edilmesi ile de önemi iyice artmıştır. Danimarka’da yer alan ve en büyük havalimanının 1964 yılında inşası ve hizmete açılması ile de daha da gözde olan bu şehir 10 adet kasabadan oluşan sakin bir kasaba kentidir.

Billund Havalimanı

1964 yılında Lego Grup tarafından inşa edilen ve hizmete açılan hava limanı günümüzde Lego Grup’dan ayrı ve bağımsız olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Şehir merkezine 1,6 kilometre mesafede yer alan havalimanı sivil havacılıktan daha çok kargo uçuşları ile hizmet vermektedir. Tarifeli uçuşları sayısı da gün geçtikçe artmaktadır.

Havalimanına ulaşım şehirde yer alan otobüsler ve özel servisler ile yapılmaktadır.

Billund Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Billund uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında Türkiye merkezli Pegasus Hava Yolları, Türk Hava Yolları ‘nın da içinde yer aldığı Aegean Airlines            , airBaltic, Air Berlin, Hava Kahire, Air France, Atlantic Airways, British Airways, Brussels Airlines, Çek Havayolları, Danimarka Hava Taşımacılığı, Finnair, İzlanda havayolları,  KLM, Lufthansa ile beraber 20’den fazla hava yolu firması Billund’a uçuş gerçekleştirmektedir.

Billund’a uçuş gerçekleştiren hava yollarına ait ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilir ve ana sayfa da yer alan seyahatt bilgilerinizi girdikten sonra otomatik olarak yönlendirildiğiniiz sayfada Billund uçuş gerçekleştiren hava yollarına ek olarak uçak sefer saatlerini ve Billund uçak biletlerini de görüntüleyebilirsiniz.

Billund Uçak Bileti

Billund uçak bileti ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden ayrıca mobil uygulaması ve çağrı merkezi aracılığı ile farklı kanallardan yapılmaktadır. Zaman kaybetmeden web sitesi üzerinden aktarmasız olarak İstanbul – Billund uçak bileti, Antalya – Billund uçak bileti alabileceğiniz gibi ayrıca Ankara– Billund uçak bileti, İzmir – Billund uçak bileti, Adana– Billund uçak bileti, Kayseri– Billund uçak bileti, Dalaman– Billund uçak bileti gibi farklı bölgelerden Billund varışlı veya kalkışlı ucuz uçak bileti satışları yapılmaktadır.

Yurt dışından ise  Kalamata– Billund uçak bileti, Ergen– Billund uçak bileti, Vágar– Billund uçak bileti, Bergen– Billund uçak bileti, Brüksel– Billund uçak bileti, Düsseldorf– Billund uçak bileti, Londra– Billund uçak bileti, Manchester– Billund uçak bileti, Münih– Billund uçak bileti, Oslo– Billund uçak bileti, Yorum,Prag– Billund uçak bileti, Helsinki– Billund uçak bileti, Amsterdam– Billund uçak bileti, Frankfurt– Billund uçak bileti, Barselona– Billund uçak bileti, Kopenhag– Billund uçak bileti gibi farklı bölgelerden ekonomik uçak bileti satışları için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilir ve seyahat bilgilerinizi girdikten sonra basit iki adımda biletinizi alabilirsiniz.

Billund Gezilecek Yerler

Billund Gezilecek yerlerin başında bu bölgede yer alan Lego fabrikası tarafından kurulan Legoland öncelikli olarak gezilmesi gereken yerler arasındadır. Ayrıca yine bu bölgede yer alan Givskud Hayvanat Bahçesi ve Vandel Müzesi gezilecek yerler arasındadır.

Oksijeni bol bir tatil için en iyi tercihler arasındadır.

Billund Ne Yenir?

Danimarka kültürünün hakim olduğu Billund’da, Danimarka Hot Dog’u, kiraz ve bademden yapılan bizdeki sütlaca benzer ” ris à l’amande” ve dana eti veya domuz etinden yapılma “Frikadeller” isimli yemek de tadılması gerekenler arasındadır.

Billund Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı