Bahreyn Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Bahreyn

 Bahreyn - Meşhed 01 Ağu 2019 1.538,19₺   Bahreyn - Faisalabad 10 Eki 2019 1.271,41₺   Bahreyn - Lucknow 20 Haz 2019 1.352,51₺   Bahreyn - Karaçi 28 Tem 2019 995,12₺   Bahreyn - Karaçi 28 Tem 2019 995,12₺   Bahreyn - Meşhed 02 Tem 2019 1.467,08₺   Erbil - Bahreyn 10 Ağu 2019 2.022,08₺   Erbil - Bahreyn 10 Ağu 2019 2.022,08₺   Belgrad - Bahreyn 30 Haz 2019 2.400,66₺   Dammam - Bahreyn 18 Haz 2019 1.632,29₺ 

bahreynBahreyn Hakkında

Bahreyn, Asya’da yer alan Ve tam olarak Bahreyn Krallığı olarak bilinen bir ülkedir. Katar ve Suudi Arabistan ile sınır komşusu olan ülke 1986 yılında deniz üzerinden açılan Kral Fahd Geçidi ile Suudi Arabistan’a bağlanmıştır. Orta doğu da yer alan ülke, körfez bölgelerinde ki diğer ülkeler gibi hızla gelişmektedir.

Bahreyn Havalimanı

Bahreyn Havalimanı, Muharraq’ın 7 kilometre kuzeydoğusunda yer almaktadır. Manama olarak da bilinen bölgede yer alan havalimanı Gulf Air merkez ofisinin de bulunduğu hava yolu firmasıdır. 1932 yılında ilk uçuşunu Londra’ya gerçekleştirmesinden itibaren aralıksız olarak Bahreyn Krallığına hizmet vermektedir.

Bahreyn’e Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Bahreyn uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında öncelikle ülkemizden Pegasus Hava Yolları ve Türk Hava Yolları yer almaktadır. Direk uçuşlar ile hizmet veren hava yollarına ek olarak ulusal alanda hizmet veren Air Arabia, Air India, İngiliz Havayolları, Cathay Pasifik, EgyptAir, Emirates,Etihad Havayolları,  Flydubai, Jet Airways, KLM, Lufthansa, Katar havayolları da dahil olmak üzere toplamda 25 farklı hava yolu firması Bahreyn’e uçuş gerçekleştirmektedir.

Bahreyn Uçak Bileti

Bahreyn uçak bileti bölgenin öneminden dolayı da bir çok farklı şehirden uçuş gerçekleştirilmekte ve İstanbul- Bahreyn uçak bileti, Ankara- Bahreyn uçak bileti, Antalya- Bahreyn uçak bileti, İzmir- Bahreyn uçak bileti, Kayseri- Bahreyn uçak bileti gibi farklı merkezlerden de direk ve aktarmalı uçuşlar ile bunlara ait Bahreyn ekonomik uçak bileti satışı ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Yurt dışından Bahreyn seyahat edecekler içinde web sitesi  Abu Dabi- Bahreyn uçak bileti , Addis Ababa- Bahreyn uçak bileti , Amman Kraliçe Aliye- Bahreyn uçak bileti - , Atina - Bahreyn uçak bileti, Bağdat- Bahreyn uçak bileti , Bangkok-Suvarnabhumi- Bahreyn uçak bileti , Beyrut- Bahreyn uçak bileti , Kahire- Bahreyn uçak bileti , Chennai - Bahreyn uçak bileti, Dammam- Bahreyn uçak bileti , Delhi - Bahreyn uçak bileti, Doha, - Bahreyn uçak bileti Amsterdam- Bahreyn uçak bileti ,Frankfurt- Bahreyn uçak bileti gibi farklı uçak bilet satışları da yine ucuzauc.com.tr web sitesinden yapılmaktadır

Seyahat rotanıza göre bütün hava yolu firmalarına ait uçak sefer saatlerini görüntüleyebilir ve ekonomik uçak biletinizi kredi kartınızla altı taksite varan taksit imkanlarından yararlanarak da alabilirsiniz.

Bahreyn Gezilecek Yerler

Bahreyn’de gezilecek yerler arasında öncelikle Al-Fatih Camii,  Bahrain Doğa Müzesi, Adhari Su Parkı, Khamis Camii yer almaktadır. Ayrıca Bahreyn Ulusal Müzesi, Arad Fort Kalesi, Kur’an Evi,  İnci Çıkarma Müzesi, Coral Sahili, Barbar Tapınağı da görülmesi gereken yerler arasındadır.

Bahreyn Ne Yenir?

Bahreyn Orta Doğu ülkeleri gibi et, balık yemeklerinin çok yapıldığı ve yöresel yemeklerin et üzerine yoğunlaştığı bir kültüre sahiptir. Bahreyn’de tatlı pilav olarak bilinen Muhammar, Falafel tadılması gerekenler arasındadır.

Ayrıca Bahreyn’de denenmesi gereken bir başka un sur ise nargiledir. Özel tütünlerinin yanı sıra içerisinde yer alan gliserin ve baldan dolayı da daha fazla dumanlı olan bu nargile çeşidi de nargile severlerin özellikle denemesi gerekenlerdendir.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com