Bağdat Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Bağdat

 Bağdat - İstanbul 27 Tem 2019 1.442,58₺   Bağdat - Ankara 04 Ağu 2019 2.315,45₺   Bağdat - Ankara 05 Ağu 2019 2.024,68₺   Bağdat - Ankara 03 Ağu 2019 1.630,60₺   Ankara - Bağdat 25 Tem 2019 1.462,98₺   Ankara - Bağdat 24 Tem 2019 1.348,95₺   Ankara - Bağdat 26 Tem 2019 1.449,47₺   Ankara - Bağdat 27 Tem 2019 1.348,95₺   Ankara - Bağdat 28 Tem 2019 1.719,54₺   Ankara - Bağdat 29 Tem 2019 1.462,98₺ 

bağdat uçak biletiBağdat Hakkında

Bağdat, Irak da yer alan en büyük kent olmasının yanı sıra aynı zamanda başkentidir. Kültür ve ticaret merkezi olarak da bilinen Bağdat Irak dışında Abbasiler döneminde de başkent olarak kullanılmıştır. Ortadoğu’da en büyük üçüncü kent olan Bağdat, Dicle Irmağı’nın iki tarafında büyük bir ova üzerinde bulunmaktadır.

Bağdat Havalimanı

Bağdat Havalimanı daha önceden Saddam Uluslararası Havaalanı olarak anılmaktaydı. İsim değişikliği ile beraber yeni yatırımların da yapıldığı Havalimanı üç terminale sahiptir. Terminal sayısını ve yolcu kapasitesini arttırmayı hedefleyen Bağdat Havalimanı şehir merkezinden 16 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Bağdat’a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Bağdat’a uçuş gerçekleştiren hava yollarında ilk sırada Türk Hava Yolları, Atlas Global, Pegasus Airlines yer almaktadır. Yurt dışı ve ülkemizden de Bağdat’a karşılıklı uçuş gerçekleştiren Air Arabia, Blue Air, EgyptAir, Emirates, flydubai, Gulf Air, Iran Air, Iraqi Airways, Mahan Air, Middle East Airlines, Qatar Airways, Royal Jordanian, Taban Air gibi toplamda 22 farklı havayolu bulunmaktadır.

Bağdat Uçak Bileti

Bağdat uçak bileti satışları internet üzerinden ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Direk ve aktarmalı uçuşlara ait İstanbul-Atatürk- Bağdat uçak bileti, İstanbul-Sabiha Gökçen-- Bağdat uçak bileti, Ankara- Bağdat uçak bileti, İzmir- Bağdat uçak bileti, Antalya- Bağdat uçak bileti, Kayseri- Bağdat uçak bileti, Gaziantep- Bağdat uçak bileti gibi Türkiye’nin havaalanı bulunan bütün bölgelerinden Bağdat ekonomik uçak biletini web sitesi üzerinden dokuz taksite varan taksit imkanlarından da yararlanarak alabilirsiniz.

Ayrıca  Isfahan- Bağdat uçak bileti , Doha- Bağdat uçak bileti, Beirut- Bağdat uçak bileti, Tehran–Imam Khomeini- Bağdat uçak bileti,  Shiraz- Bağdat uçak bileti,  Baku- Bağdat uçak bileti, Basra- Bağdat uçak bileti,Cairo- Bağdat uçak bileti, Delhi- Bağdat uçak bileti gibi yurt dışı çıkışlı uçak biletilerine dair aramaları da web sitesi üzerinden yaparak bütün firmaların uçak seferlerini ve Bağdat ekonomik uçak biletlerini görüntüleyerek basit üç adımda biletinizi ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığı ile alabilirsiniz.

Bağdat Gezilecek Yerler

Bağdat’da gezilecek yerler arasında öncelikli görülmesi gereken yerler olarak Sharabiya Okulu, Irak Ulusal Müzesi, Altn Kubbeli Camii, Bağdat Kalesi, Babylon sıralanabilir. Ayrıca Bağdat’da gezilecek yerler arasında MesgufAl-Shaheed Monument, Baghdadi Müzesi,  Irak Ulusal Müzesi, Baghdad Hayvanat Bahçesi, Al-Kadhimiya Camii,  Hatra Ruins’de görülmesi gereken yerler arasındadır. Sanılanın aksine Bağdat gece hayatı da oldukça hareketli ve renklidir.

Bağdat Ne Yenir?

Bağdat’da yenilmesi gerekenler arasında bu bölgeye özgü olarak yapılan  Zeytinli Fasulye, Kerkük Lokması, Biryani Pilavı yer almaktadır.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com