Astrahan Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Astrahan

astrahan uçak biletiAstrahan Hakkında

Rusya sınırları içerisinde yer alan Astrahan Oblastı’nın başkentidir. Rusya Merkez bankasının Astrahan Oblastı anısına para bastırmış olmasıyla daha ön plana çıkan şehir kurak iklim özelliklerine sahiptir.

Astrahan Havalimanı

Astrahan Havalimanı olarak da bilinen Narimanovo Havalimanı Rusya yakınında yer alan Aeroport Astrakhan tarafınan işletilmektedir. Astrahan Havalimanına en yakın havalimanı Elista havaalanıdır. Astrahan havalimanına uzaklığı ise 280 kilometredir.

Havalimanına ulaşım metro, otobüs ve havalimanı servisleri ile yapılmaktadır.

Astrahan’a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Astrahab’a uçuş gerçekleştiren ve direk uçuş hizmeti veren havayolu firması ülkemiz de Türk Hava Yollarıdır. Ayrıca Aeroflot, Pobeda, S7 Airlines, Saratov Havayolları, SCAT, Taban Air firmaları da Astrahan’a uçuş gerçekleştiren hava yolu firmaları arasında yer almaktadır.

Astrahan Uçak Bileti

Astrahan uçak bileti ülkemizde İstanbul merkezli direk uçuşlar gerçekleştirildiğinden İstanbul- Astrahan uçak bileti olarak ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden satışı yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin farklı noktalarından da aktarmalı olarak Antalya- Astrahan uçak bileti, Ankara- Astrahan uçak bileti, İzmir- Astrahan uçak bileti, Kayseri- Astrahan uçak bileti, Bodrum- Astrahan uçak bileti, Dalaman- Astrahan uçak bileti satışları gibi farklı noktalardan bilet satışları yapılmaktadır.

Yurt dışı çıkışlı uçuşlara ait Astrahan ekonomik uçak bileti satışları da yapan web sitesi üzerinden öncelikle  Moskova-Sheremetyevo- Astrahan uçak bileti , Moskova-Vnukovo- Astrahan uçak bileti , Moskova-Domodedovo- Astrahan uçak bileti, Soçi- Astrahan uçak bileti, Aktau- Astrahan uçak bileti, Tahran-İmam Humeyni- Astrahan uçak bileti öncelikli olarak aktarmalı da bir çok bilet satışı yapılmaktadır. Ayrıca ucuzauc telefon uygulaması aracılığı ile de nerde olursanız olun üç adımda Astrahan ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Astrahan Gezilecek Yerler

Astrahan bölgesel olarak da farklı yapıları bünyesinde bulunduran kentlerden birisidir. Astrahan’da gezilecek yerler arasında Astrakhan Kremlin, Music Fountain, Peter The Great Monument, Saraj-Batu, Astrakhan Dogadina Sanat Galerisi, Astrakhan State Nature Rezervi, Assumption Katerali, Lenina Square, Swan Gölü, St. Vladimir Katedrali, Astrakhan Drama Tiyatrosu, Heydar Aliyev Parkı özellikle yer almaktadır.

Astrahan da Ne Yenir?

Rusya sınırları içerisinde bulunan Astrahan da farklı Rus yemeklerini tadabilir ve alkollü içeceklerinden tadabilirsiniz. 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com