Astana Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Astana Uçuşu

astana uçak biletiAstana Hakkında

Kazakistan’ın başkenti Astana Akmola Eyaleti sınırları içerisinde yer alan ikinci en büyük şehirdir. 1998 yılında başkent ilan edilen şehir, ülke nüfusunun güney kısmına göçünü engellemek amacıyla stratejik bir çalışma ile başkent ilan edilmiştir.

Astana Havalimanı

Astana Havalimanı, şehir merkezine 14 kilometre mesafede yer almaktadır. 1931 yılında kurulan havalimanı 2005 yılında onarılıp, eklemelerin de yapılmasıyla günümüzde ki halini almış ve kullanıma açılmıştır. Otobüs ve özel servislerle ulaşımın sağlandığı havalimanı hala hizmet vermeye devam etmektedir.

Astana Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Astana’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında Türkiye merkezli Atlas Global ve Türk Hava Yolları yer almaktadır. Ayrıca farklı kıtalara hizmet veren Aeroflot, Air Arabia, Air Astana, Asiana Airlines, Austrian Airlines, Ellinair , Etihad Havayolları, Flydubai , KLM, Lufthansa,SCAT,  Uzbekistan Airways içinde bulunduğu 20 farklı hava yolu Astana2ya uçuş gerçekleştirmektedir.

Astana Uçak Bileti

Astana uçak bileti direk uçuşlar ile ülkemizden İstanbul- Astana uçak bileti ve Antalya- Astana uçak bileti olarak ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığı ile yapılmaktadır. Ayrıca aktarmalı olarak da Ankara- Astana uçak bileti, İzmir- Astana uçak bileti, Kayseri- Astana uçak bileti gibi yurt içinden farklı noktalardan bilet satışının yapıldığı web sitesi üzerinden basit üç adımda Astana ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz. 

Eğer Türkiye dışından da Astana’ya seyahat edecekseniz Taşkent- Astana uçak bileti, Frankfurt- Astana uçak bileti, Amsterdam- Astana uçak bileti, Vienna- Astana uçak bileti, London–Heathrow- Astana uçak bileti,  Moscow–Sheremetyevo- Astana uçak bileti, Paris–Charles de Gaulle- Astana uçak bileti, Saint Petersburg- Astana uçak bileti, Seoul–Incheon- Astana uçak bileti, Baku- Astana uçak bileti gibi daha Astana’ya sefer düzenlenen havalimanlarının hepsinden ucuz uçak biletinizi ucuzauc.com.tr web sitesinden yapabilir, bütün hava yollarının uçak sefer saatlerini görüntüleyebilir ve biletinizi taksit imkanlarından faydalanarak alabilirsiniz.

Astana Gezilecek Yerler

Astana’da gezilecek yerler arasında The Baiterek Kulesi, Hazret Sultan Camii,Kazakistan Doğa Müzesi , Nur-Astana Caii, Assumption Russian Orthodox Katedrali,  Fountain Drevo Zhizni, Saken Seifullin Müzesi yer almaktadır.

Astana Ne Yenir?

Astana’da Kazakistan’ın yöresel ve at etinden yapılmasıyla da meşhur olan Beş Parmak isimli yemeği yenilmesi gerekenler arasındadır.

Astana Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenlemeler

22 Ağustos 2019

Aegeen Airlines iadelerinde ek Düzenlemeler

Devamı
Air Astana Bagaj Fiyatları Güncellemeleri Hakkında

22 Ağustos 2019

Air Astana Bagaj Fiyatları Güncellemeleri Hakkında

  Air Astana Havayolları'nın yeni bagaj fiyatları revizeleri    Air Astana 2...

Devamı
Tren Bileti Alarak Gidebileceğiniz Uygun Tatil Seçenekleri

21 Ağustos 2019

Tren Bileti Alarak Gidebileceğiniz Uygun Tatil Seçenekleri

Tren Bileti Alarak Gidebileceğiniz Uygun Tatil Seçenekleri Tren yolculukları, en zevkli se...

Devamı