Asmara Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

En Ucuz Asmara Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

Asmara Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Son Satış 2 dakika önce

Asmara Uçuşu

asmara uçak biletiAsmara Hakkında

Eritre’nin başkenti olan Asmara, İtalyan sömürgesinde yer alan bir şehirdir. Asmara şehrin görünüşünden dolayı da eski Roma olarak bilinmektdir. Etiyopya’dan ayrılıp bağımsızlık savaşından sonrasında 1933 yılında başkent olan şehir küçük fakat önemli bir şehir olarak varlığını sürdürmektedir.

Asmara Havalimanı

Asmara havaalanı 1930 yılına kadar askeri alanda hizmet vermiştir. 1930 yılı sonrasında ise sivil ve ticari uçuşlara başlayarak havalimanı niteliğine kavuşmuş Eritre’nin en büyük havalimanıdır. Havalimanına ulaşım şehir merkezinden otobüs ve servislerle yapılmaktadır.

Asmara’ya Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Asmara’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları THY başta olmak üzere uluslararası alanda hizmet veren EgyptAir, Eritrean Airlines, Flydubai, Nova Airways, Katar Havayolları, Sudan Airways’dir.

Seyahat noktalarınıza göre aktarmalı veya direk uçuşlar için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Afrika'nın pek bilinmeyen kıyı şehri olan Asmara, Yemen e komşu bir konumda bulunuyor.

Asmara Uçak Bileti

Asmara uçak bileti ülkemizden İstanbul üzerinden direk ve aktarmalı uçuşlar ile gerçekleştirilmektedir. Ülkemizden direk ve aktarmalı olarak İstanbul- Asmara uçak bileti,  Antalya- Asmara uçak bileti, Ankara- Asmara uçak bileti, Kayseri- Asmara uçak bileti, İzmir  - Asmara uçak bileti gibi birçok farklı noktadan bilet satışı ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca yurt dışı merkezli Milan- Asmara uçak bileti, Roma- Asmara uçak bileti, Cape Town- Asmara uçak bileti, Kahire- Asmara uçak bileti, Cidde- Asmara uçak bileti, Dubai Uluslararası- Asmara uçak bileti, Hartum- Asmara uçak bileti, Doha- Asmara uçak bileti satışları da yine web sitesi üzerinden veya akıllı telefonlarda kullanılabilir ucuzauc isimli uçak bileti uygulamasından ucuz  Asmara uçak bileti satıları yapılmaktadır.

Asmara Gezilecek Yerler

Asmara’da gezilecek bir çok tarihi ve kültürel yapının yanı sıra doğal güzellikleri ile rahatlamanızı da sağlayacak yerleri mevcuttur. Asmara’da gezilecek yerler arasında Asmara Katerali, Fiat Tagliero, Liberation Avenue , Nda Mariam Othodoks Klisesi, Asmara Doğa Müzesi,  Al Khulafa Al Rashiudin Camii, Tank Graveyard, Denkalya Çölü yer almaktadır.

Asmara Ne Yenir?

Asmara’da Eritre’ye özgü yöresel yemeklerden İnjera, Tsebhi isimli etli yemekleri tadılması gerekenler arasındadır. Ayrıca acılı mercimek olarak bilinen Alicha Birsen ve buğdaydan yapılma ince bir ekmek olan Kitcha da Asmara’da tadılabilir. 

Asmara Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı