Amsterdam Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Amsterdam

 Amsterdam - İstanbul 13 Tem 2018 628,21₺   Amsterdam - Kayseri 13 Tem 2018 1.330,72₺   Amsterdam - Konya 20 Tem 2018 1.333,42₺   Amsterdam - Konya 20 Tem 2018 1.333,42₺   Amsterdam - Konya 13 Tem 2018 1.328,56₺   Amsterdam - İstanbul 28 Haz 2018 525,52₺   İstanbul - Amsterdam 01 Haz 2018 291,16₺   İstanbul - Amsterdam 01 Haz 2018 291,16₺   Beyrut - Amsterdam 22 Haz 2018 762,75₺   İstanbul - Amsterdam 10 Haz 2018 287,93₺   İstanbul - Amsterdam 10 Tem 2018 287,93₺   İstanbul - Amsterdam 01 Ağu 2018 488,86₺ 

amsterdam uçak biletiAmsterdam Hakkında

Hollanda’nın başkenti olan Amsterdam, Amstel Irmağı’nın kıyısına 12. Yüzyılda kurulmuş bir balıkçı köyü olarak kurulmuştur. Günümüzde ise ülkenin başkenti olmasının yanı sıra kültürel yönden de Hollanda’nın en önemli kentleri arasında yer almaktadır.

Genel olarak çevreci bir yaklaşıma sahip olan Amsterdam da bisiklet kullanılmaktadır. Bisiklet kültürünün geliştiği merkezdir.

Amsterdam Havalimanı

Hollanda’nın en kalabalık olan şehri olan Amsterdam’a her yıl milyonlarca turist ziyaret etmektedir. Bu nedenle de Amsterdam Havalimanı Dünya’nın en büyük havalimanları arasında yer almaktadır. Tek terminal olarak inşa edilen havalimanı daha sonrasında ihtiyaç nedeniyle bir büyük terminal e üç ayrı büyük gidiş salonuna ayrılarak Amsterdam şehir merkezinden 17,5 kilometre uzaklıkta  hizmet vermektedir.

Amsterdam’a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Amsterdam’a uçuş gerekleştiren hava yolları arasında ülkemizden Atlas Global, Onur Air, Pegasus Havayolları, SunExpress, Corendon Air ve Türk Hava yolları yer almaktadır. Ayrıca Ermenistan Havayolları, Austrian Airlines, British Airways , Cathay Pasifik, Çin Havayolları, Delta Air Lines, EgyptAir, Finnair Emirates, Etihad Havayolları, Iran Air, Kenya Airways, KLM, Korean Air, Lufthansa, Royal Air Maroc, Royal Jordanian, Adria Airways, Aegean Airlines, Aeroflot, Air Arabia Maroc, Air Astana, Air Canada, Air Europa , Air France, Alitalia,El-Al, Corendon Airlines’ın da çerisinde bulunduğu 75 ‘den fazla hava yolu firması Amsterdam’a uçuş gerçekleştirmektedir.

Amsterdam Uçak Bileti

Amsterdam uçak bileti satışları seyahat acentalarının bilet satış ofislerinden ve internet üzerinden ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığı ile yapılabilmektedir. Türkiye’den İstanbul- Amsterdam uçak bileti, İzmir- Amsterdam uçak bileti, Kayseri- Amsterdam uçak bileti, Konya- Amsterdam uçak bileti, Ankara- Amsterdam uçak bileti, Antalya- Amsterdam, Bodrum- Amsterdam uçak bileti,  Dalaman- Amsterdam uçak bileti, Alanya- Amsterdam uçak bileti satışları direk uçuşlar ile yapılmaktadır. Ayrıca yurt içi uçuşlarda farklı noktalardan da aktarmalı uçuşlar gerçekleştirilebilmektedir.

Yurt dışından bilet alacaklar ise merkezi kentlerin yanı sıra Londra- Amsterdam uçak bileti, Abu Dabi- Amsterdam uçak bileti, Hong Kong- Amsterdam uçak bileti, Viyana- Amsterdam uçak bileti, Malta- Amsterdam uçak bileti, Bangkok- Amsterdam uçak bileti, Meksika- Amsterdam uçak bileti, Shangai- Amsterdam uçak bileti, Boston- Amsterdam uçak bileti, Detroit- Amsterdam uçak bileti gibi bir çok farklı ülkenin uçak bileti satışları da ucuzauc.com.tr web sitesi veya akıllı telefon uygulaması ile ucuz  Amsterdam uçak bileti satışları yapılmaktadır.

Amsterdam Gezilecek Yerler

Amsterdam da gezilebilecek birçok müze yer almaktadır bunlardan başlıca gidilmesi ve görülmesi gerekenler arasında Rjiks Müzesi, Van Gogh Müzesi ve Elmas Müzesi ilk sırada yer almaktadır Ayrıca Amsterdam Tarihi Müzesi, anne Frank Evi Müzesi, Verzetmuseum Stedelijik Müzesi yer almaktadır. Ayrıca Kırmızı Işıklar bölgesi de görülmesi gereken yerler arasındadır.

Amsterdam Ne Yenir?

Uyuşturucunun serbest olduğu Amsterdam da bir ok uyuşturucu madde mevcuttur. Genelde sihirli mantar ve farklı uyuşturucu içerikli kekleri de mevcuttur.  Meraklıları bunları deneyebilir. Ayrıca Hollanda’nın başkenti ve liman kenti olan Amsterdam da balık yemekleri yenilebilir. Hollanda’ya özgü farklı peynirlerde tadılması gereken lezzetler arasındadır.

 

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com