Ahvaz Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Ahvaz

ahvaz

Ahvaz Hakkında

Ahvaz,  İran’da yer alan Huzistan Eyaleti sınırları içerisinde yer alan ve bu eyaletin yönetim merkezi olan şehirdir. Basra Körfezine demir yolu ile bağlanan kent, petrol alanları ile önemlidir. Günlük 250 bin varil petrol üretiminin gerçekleştirildiği şehir kendi ülkesi kadar Dünya’nın da önde gelen petrol rezervlerine sahiptir.

 

Ahvaz Havalimanı

Ahvaz Havalimanı, uluslara arası alanda ülkesine hizmet veren havalimanı statüsündedir. Düzenli olarak ülke içerisinde önemli seferler düzenlenen havalimanında ayrıca Dubai, İstanbul ve Kuveyt gibi önemli bölgelere de uçuş seferlerinin düzenlendiği havalimanıdır.

Havalimanına ulaşım özel servisler ve taksiler ile yapılmaktdır.

Ahvaz’a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Ahvaz’a uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında ülkemiz de Tür Hava Yolları yer almaktadır. İstanbul üzerinden gerçekleştirilen uçuşlar Atatürk Havalimanından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca  ATA Havayolları,  .Etrek Hava, Hazar Havayolları, Flydubai, Iran Air, Iran Air Tours, Iran Aseman Airlines , İran Naft Havayolları, Kish Air, Mahan Air, QeshmAir gibi yerel ve KLM, Lufthansa gibi ulusal nitelikteki hava yolları da Ahvaz’a uçuş gerçekleştirmektedir.

Ahvaz Uçak Bileti

Ahvaz uçak bileti satışları internet üzerinden ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığı ile ve aynı isimdeki akıllı telefonlarda kullanılabilen ucuz uçak bileti uygulaması ile yapılabilmektedir. İstanbul- Ahvaz uçak bileti, Ankara- Ahvaz uçak bileti, İzmir- Ahvaz uçak bileti, Antalya- Ahvaz uçak bileti, Kayseri- Ahvaz uçak bileti, Samsun- Ahvaz uçak biletlerinin yanı sıra aktarmalı olarak da bir çok farklı noktadan Ahvaz uçak biletinizi web sitesi üzerinden alabilirsiniz. Yurt dışı merkezli uçak seferlerini de görüntüleyerek  Tebriz- Ahvaz uçak bileti , Tahran-Mehrabad- Ahvaz uçak bileti, Sfahan - Ahvaz uçak bileti, Meşhed- Ahvaz uçak bileti , Sari- Ahvaz uçak bileti , Shiraz- Ahvaz uçak bileti, Cidde - Ahvaz uçak bileti, Kuveyt- Ahvaz uçak bileti , Kerman- Ahvaz uçak bileti gibi bilet satışlarının yapıldığı web  sitesinden bilet alımlarınızda güvenli ödeme sistemi ile çekinmeden ödemenizi yapabilir ve üç adımda Ahvaz ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Ahvaz Gezilecek Yerler

Ahvaz bölgesel olarak da bazı önemli noktalar bünyesinde barındıran bir şehirdir. Ahvaz da gezilecek yerlerin başında Ali-ibn-Mahziar bridge, Karun River, Nature Bridge, Julfa Bölgesindeki Ermeni Kilisesi gelmektedir. Ayrıca İran’da Mücevher Müzesi, Gülistan Sarayı’da görülmesi gereken yerler arasındadır.

Ahvaz Ne Yenir?

İran’ın yöresel yemeklerini tadabileceğiniz Ahvaz’da  Çelo Kebab, Cüche Kebabı lezzeti ile aklınızda ve tadı damağınız da kalacak yemekler arasındadır. Ayrıca farklı meyve suları ve tatlıları da Türk damak tadına uygundur.

 

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com