Fethiye Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Fethiye

FETHİYE

Fethiye Hakkında

Muğla’da yer alan Fethiye, Bodrum’dan sonra ikinci en yoğun nüfusa sahip ilçedir. Turizm açısından çok gelişmiş olan ilçenin eski adı Meğri’dir. Antalya, Dalaman, Denizli ve Burdur’a karadan komşu olan Fethiye Akdeniz’e de kıyısı bulunmaktadır.

 

Fethiye Havalimanı

Fethiye havalimanı olarak Dalaman Havalimanı hizmet vermektedir. Muğla’da Milas-Bodrum havalimanı ile beraber hizmet veren havalimanının Fethiye ilçe merkezine uzaklığı 50 kilometredir.

Muğla şehir merkezine 6 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanı 21 uçak kapasiteli apronu ile 1989 yılından beri sivil ve askeri alanda uluslararası olarak hizmet vermektedir.

Havalimanına ulaşım özel havalimanı servisleri, otobüs ve taksiler ile gerçekleştirilmektedir.

Fethiye’ye Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Fethiye’de uçuş gerçekleştiren hava yolları THY, Pegasus, Onur Air, Atlas Global, Pegasus, Anadolu Jet, Sun Express’dir.

Ayrıca havalimanına dönemsel olarak sezonluk uçuş gerçekleştiren 20’den fazla, Charter uçuşları gerçekleştiren 30’dan fazla havayolu firması yer almaktadır. Bunlardan başlıcaları Lufthansa, KLM, Finair’dir.

Fethiye’ye uçuş gerçekleştiren hava yolları ile ilgili ayrıntılı bilgi için seyahat planınıza göre bütün hava yollarına ait uçuşları ucuzauc.com.tr web sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

 

Fethiye Uçak Bileti

Fethiye uçak bileti Muğla’da yer alan Dalaman Havalimanından ulaşım daha kolay olduğundan bu hat üzerinden satışları yapılmaktadır. İstanbul’da yer alan iki havaalanından da uçak seferleri düzenlenen Fethiye uçak biletlerine yurt içi ve yurt dışından birçok farklı noktadan ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden ucuzauc.com.tr web sitesi aracılığı ile aramalarınızda İstanbul-Fethiye uçak bileti, Ankara -Fethiye uçak bileti, İzmir-Fethiye uçak bileti, Samsun-Fethiye uçak bileti, Adana-Fethiye uçak bileti, Kayser, -Fethiye uçak bileti gibi yurt içinde bir çok farklı noktadan Fethiye ucuz uçak biletinizi aratabilir ve alabilirsiniz.

Seyahat bilgilerinize göre üç adımda ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden Fethiye ucuz uçak biletinizi yurt içi ve yurt dışından internet üzerinden alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye Gezilecek Yerler

Turizm açısından çok gelişmiş olan Fethiye birçok antik kenti ve mavi bayrak sahibi ile meraklılarını ağırlamaktadır. Fethiye’de gezilecek yerler arasında ilk olarak Kelebekler Vadisi ve Ölüdeniz yer almaktadır. Daha sonrasında Kabak Koyu, Belceğiz Plajı, Çalış Kumsalı, İztuzu Sahili yer almaktadır. ilçe içerisinde de yer alan Telmessos, , Pınara Ksantos gibi antik kentleri de görülmeye değer yerler arasındadır.

 

Fethiye Ne Yenir?

Akdeniz bölgesinde yer alan Muğla’nın ilçesi olan Fethiye’de fazlasıyla Akdeniz mutfağının izlerini taşımaktadır. Fethiye’de özel olarak yemeniz gerekenler arasında dondurması ve deniz ürünleri yemekleri kesinlikle tadılması gerekenler arasındadır.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com