Air France Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Air France

air france

Air France Hava Yolları

Air France; 1933 yılında Fransa Ulusal Havayolu şirketi olarak kurulmuştur. Air France-Klm Grup şirketinin bir parçası olan Air France Fransa Paris’ de Charles de Gaulle Havaalanı merkezli olarak kurulmuş ve dünyanın en yaygın uçuş ağına ve en geniş filosuna sahip havayolu şirketlerinden biridir. Fransa’nın milli havayolu şirketi olan kuruluş aynı zamanda SKYTEAM üyesidir. Fransa içerisinde ve dünyanın hemen hemen tüm noktalarına hizmet veren Air France üyesi olduğu Sky Team ortaklarıyla beraber 154 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir. Sık uçan yolcularına yönelik hazırlamış olduğu Flying Blue  sadakat programı sayesinde yolcularına çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Flying Blue programına üye olan diğer hava yolları Klm, Delta ve Alitalia Hava Yolları’dır.

BlueBiz Programı

BlueBiz, Air France, Klm, Delta ve Alitalia havayollarının kurumsal firmalara yönelik olarak hazırladığı sadakat programının adıdır. Firmalar bu programa üye olarak uçuşlarını Klm, Delta, Alitalia ve Air France ’den gerçekleştirdikleri takdir de puan kazanırlar. Kazandıkları bu puanlar 1 puan = 1 Euro şeklinde hesaplanır ve bu puanlara karşılık harcama yapabilirler. Ödül Air France uçak bileti alma hakkı, uçuş sınıfını puanlara karşılık üst sınıfa yükseltme gibi çeşitli avantajlardan faydalanabilirler.

 

Air France Uçak Bileti

Air France uçak bileti almak size çeşitli ayrıcalıklar kazandırır. Dünyadaki en yaygın havayolu ağına sahip olmasından dolayı Air France Hava Yolları ile tüm ülkelere seyahat edebilme özgürlüğünüz olur. Air France Hava Yolları dünyanın en prestijli ve konforlu havayolu şirketlerinden biridir. Daha çok orta ve uzun mesafeli uçuşlarda Air France Hava Yolları’nın tercih edilmesinin ve Air France uçak biletini gönül rahatlığıyla almalarının sebebi de budur.

 

İstanbul Paris uçak bileti

İstanbul Paris uçak bileti veya Paris İstanbul uçak biletini en ucuz alabileceğiniz havayolu şirketi Air France tır. Yalnız Parise ucuz uçak bileti almak istiyorsanız rezervasyonunuzu öncede yaptırmanız sizin avantajınıza olacaktır. Çünkü Paris dünyanın en çok turist alan şehirlerinin başında gelmektedir. Paris romantizmin başkenti imajını fazlasıyla hak ettiğinden her insan için gidilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. 

Fransa başkenti Paris'e olan ilgi ve özellikle ticaretin yoğunlaşması nedeniyle THY'den sonra en fazla tercih edilen havayolu şirketidir.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com