Air China Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Air - China Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Air China Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat

China Kalkışlı En Ucuz Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Son Satış 53 dakika önce

Air China Uçuşu

air china

Air China - Çin Hava Yolları

Air China Hava Yolları Çin’in ve dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden biridir. 1998 yılında Air China Limeted olarak kurulmuş olan Air China Anka kuşu nu logo olarak kullanmaktadır. 2008 yılında yapılan Pekin Olimpiyatlarının da resmi havayolu şirketi olan Air China başta Pekin, Şangay, Guangzhou olmak üzere dünyanın birçok şehrinde ofisleri mevcuttur. İstanbul da da bir ofisi olan Air China Star Alliance üyeliği sayesinde 27 havayolu şirketiyle 451 noktaya ortak uçuş gerçekleştirmektedir.  Star Alliance üyeliği sebebiyle Air China ile Türk hava Yolları arasında da ortak uçuş anlaşması vardır. Bu ortaklıktan dolayı İstanbul Çin uçak biletini Air China havayolları üzerinden aldığınızda program ortaklığı sebebiyle uçuşunuzu Türk Hava Yolları ile yaparsınız. Air China Türk Hava Yolları’nın Şangay, Guangzhou, Pekin seferlerinde her uçakta 20 koltuk satma hakkına sahiptir. Yani Air China dan uçak bileti aldığınızda aslında Türk hava yolları ile uçmuş olursunuz. Air China ve THY arasında ki anlaşma gereği iki havayolunun da uçuşlarından mil kazanabilirsiniz.

 

Air China Uçak Bileti

Air China uçak bileti aldığınızda bu biletlerden de Miles and miles kartınıza mil işlenir. Air China uçak bileti almanın tek dezavantajı uçuştan önce koltuk seçimi işlemi yapamıyor olmanız ve iade, değişiklik ve iptal bildirimlerinizi uçuştan en az 4 gün önce havayoluna veya turizm acentanıza yapmanız gerekir. Bunların yanı sıra Air China üzerinden ile Şangay, Guangzhou, Pekin uçak biletlerini almanızın bir çok avatajı vardır. En önemli neden çin uçak biletini Air China üzerinden aldığınızda hem Türk Hava Yolları uçağı ile seyahat edip hem de daha ucuza yurtdışı uçak bileti ile uçmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda Air China’nın Çin deki bütün havaalanlarına seferleri olduğu için aldığınız İstanbul veya Türkiye deki diğer uçuş noktalarından çıkışlı uçak biletinize çin deki herhangi bir destinasyona da bağlantı verebilir ve tek bir uçak bileti ile tüm seyahatinizi organize edebilirsiniz. Böylece Çin uçuşunuz kafanızda büyüttüğünüz gibi çok pahalıya değil beklentilerinizin çok altında bir fiyata mal olur. 

 

China Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı