Gaziantep Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Gaziantep - Tahmini Fiyatlar

Gaziantep Uçuşu

gaziantep

Gaziantep

Gaziantep, halk arasında Antep olarak bilinen şehir, Türkiye sınırları içerisinde en kalabalık sekizinci şehirdir. İl plaka kodu 27 olan şehir Güneydoğu Anadolu bölgesinin en gelişmiş şehri olarak kabul edilmektedir. Türkiye’nin yanı sıra Dünya’da da yerleşimin en eski kentlerinden biri olarak varlığı sürdürmeye devam eden Gaziantep iline ulaşım en eski ulaşım yollarından olan demir yolu, kara yolu ve 1976 yılında açılan havalimanın hizmete girmesiyle de hava yolu ile sağlanmaktadır.

Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep uçak bileti satışı bütün uçak bilet satış ofislerinde, akıllı telefonların ucuzauc uygulamalarında ve internet üzerinden online olarak ucuzauc.com.tr web sitesinde yapılmaktadır.
Gaziantep uçak bileti satışı iç hatlar ve dış hatlardan yapıldığından size en uygun uçak bileti için ucuzauc web sitesinin ana sayfasında yer alan seyahat bilgilerinizi içerek formu doldurup uçuş ara butonunuz tıklayarak bütün firmaların uçak seferlerine ve Antep uçak bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Karşılaştırma yapmanız için bütün hava yolu firmalarını tek sayfada gösteren ucuza uc web sitesi ile en uygun Gaziantep ucuz uçak biletini seçebilir ve bankanızla anlaşmalı olan kredi kartınız aracılığıyla biletinizi alabilirsiniz.
En iyi ve en güvenli hizmeti sunmayı hedefleyen ucuzauç web sitesinden biletinizi alırken kartınıza göre dokuz taksite kadar taksit imkanlarından yararlanarak ödemenizi gerçekleştirerek dakikalar içerisinde Gaziantep ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Gaziantep-İstanbul Uçak Bileti 
Gaziantep-İstanbul uçak bileti satışı olan firmala;r Onur Air, Atlas Global, Türk Hava Yolları, Pegasus, SunExpress ve  Anadolu Jet firmalarıdır. Neredeyse bütün yerel firmalar Gaziantep-İstanbul uçak bileti satışı yapmaktadır. Tek tek bütün firmaların web sitelerini gezerek bütçenize ve seyahat tarihinize en uygun bileti bulmak için zaman kaybetmektense, varış ve kalkış noktalarınızı ve seyahat tarihinizi belirterek bütün firmaların Gaziantep-İstanbul uçak biletlerine ait bilgileri ucuza uç web sitesinden öğrenebilirsiniz.
Uçak sefer saatleri ve Gaziantep-İstanbul uçak bilet fiyatlarını tek sayfada görüntüleme ve karşılaştırma imkanınız kolaylaştıran ara yüzü ile seçtiğiniz bileti de en güvenli şekilde ödeme imkanı sunan sitesinin bankanız kredi kartına bağlı olarak sunduğu taksit imkanlarından da yararlanarak biletinizi alabilirsiniz. 
Hem zamanınızdan hem de paranızdan tasarruf etmenizi sağlayan ucuzauc.com.tr web sitesinden haftanın yedi günü yirmi dört saat uçak bileti alabilirsiniz.

 

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı
Gaziantep Oğuzeli havalimanı, 1976 yılında hizmete girmiş ve günümüze kadar ara dönemlerde pist uzatma çalışmaları ve terminal yenileme işlemleri sonucunda da hala hizmet veren uluslararası bir havalimanıdır. Gaziantep Oğuzeli havalimanı uluslararası bir havalimanı olarak Güneydoğu Anadolu bölgesinde bir sınır kapısı olarak da hizmet vermektedir.  Şehrin yirmi kilometre dışında bulunan Gaziantep Oğuzeli Havalimanına ulaşım, Antep belediyesi otobüsleri, özel hava yolları servisleri ve havalimanı özel servisleri ile sağlanabilmektedir.

Gaziantep’e Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları 
Gaziantep’e uçuş gerçekleştiren hava yolları Türkiye’nin yerel hava yoları olan Onur Air, Atlas Global, Sun Express, THY, Anadolu Jet ve Pegasus’tur. Ayrıca XL Airways Germany hava yolları firması da Gaziantep’e uçuş gerçekleşiren hava yolları arasındadır. Gün geçtikçe gelişmekte olan Gaziantep’e hava yolu ulaşımı için her geçen yıl yeni bir hava yolu firması uçuş gerçekleştirmektedir.
Seyahat bilgilerinize uygun olarak Gaziantep’e uçuş gerçekleştiren hava yolu firmaları için ucuza uç sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Gaziantep Hakkında
Gaziantep hakkında; Eski adı ve halk arasında da Antep olarak bilinen bu il Dünya’da yaşayan en eski illerden birisidir. En eski yerleşim yeri olan Düllük, Antep sınırları içerisinde bulunduğundan tarihsel açıdan çok önemli bir yere sahiptir. Ayrıca bu kent de ipek yolu üzerinde bulunmasından ötürü Ticaretin de etkisiyle çok gelişmiştir. İpek yolu bir ticaret yolu olarak sanayi de ve yeni olan birçok şeyin öğrenilmesinde ve yayılmasında önemli bir rol oynadığından Gaziantep’in de gelişmesine katkısı büyüktür. 
Çevresinde dağları ve barajları bulunan bu kent tarihsel açıdan önemli ve göz doldurucu olduğu kadar doğal güzellikleriyle de merak uyandırıcı bir şehir olarak varlığını hala sürdürmektedir.

Gaziantep’ de Gidilecek Yerler
Gaziantep’ de gidilecek yerler; Zeugma Müzesi, Rum Kalesi, Gaziantep Kalesi, Gaziantep Müzesi, Hayvanat Bahçesi, Ömeriye Camii, Ömereyn Camii, Emine Göğüs Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Yesemek Açık Hava Müzesi, Dülük, Dülük Baba Mesire Alanı, Kendirli Kilisesi, Şire Hanı.
Daha birçok görülmesi ve gidilmesi gereken yeri olan Gaziantep’ de bu şehri yaşayarak keşfetmek isterseniz seyahatiniz için ihtiyacınız olan Gaziantep ucuz uçak biletinizi ucuzauc.com.tr web sitesinden alabilirsiniz.

 

Gaziantep’ de Ne Yenir?
Gaziantep’de ne yenir, Antepli baklava ustalarının namını duymayan varsa da bu şehre ayak bastığınız da muhakkak baklavalarını fark edeceksinizdir. Gaziantep mutfağı ile de ünlü bir kenttir. Gaziantep de yemeden ayrılmamanız gerekenler; Antep Kebabı, Katmer, Lahmacun, Keme Kebabı, Firik Pilavı, Sini Köftesi, Makrube, Cağırtlak Kebabı, Yuvarlama olarak sıralanabilir.

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı