Erzurum Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Erzurum - Tahmini Fiyatlar

Erzurum Uçuşu

erzurum

Erzurum

Erzurum, 2014 nüfus sayımlarından sonra Türkiye’nin en kalabalık yirmi yedinci şehri olarak belirlenmiştir. Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Erzurum’a ulaşım en eski ulaşım araçlarından biri olan demir yolu,  kara yolu ve 1993 yılından itibaren de hava yolu ile sağlanmaktadır.

Erzurum Ucuz Uçak Bileti

Erzurum uçak bileti için en yakın uçak bileti satış ofislerine uğrayabilir veya ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Erzurum uçak bileti için ucuzauc web sitesinin ana sayfasında yer alan seyahat bilgilerinizi içeren kısa formu doldurduktan sonra bütün uçak seferlerini tek sayfada doldurabilir ve Erzurum uçak bilet fiyatlarını görüntüleyerek bütçenize uygun olanı seçip,ucuza uc ziyaretçilerine sunulan dokuz taksite kadar taksit imkanlarından yararlanarak biletinizi alabilirsiniz.

Erzurum İstanbul Uçak Bileti
Erzurum İstanbul uçak bileti satışı gerçekleştiren firmalar Sun Express, THY, Pegasus ve Anadolu Jet ‘dir. Erzurum-İstanbul ucuz uçak bileti için ucuzauç web sitesini ziyaret ederek bütçenize en uygun bileti, ucuza uç web sitesinin müşterilerine sunduğu dokuz taksite varan taksit imkanlarından yararlanarak alabilirsiniz.

 

Erzurum Havalimanı
Erzurum havalimanı, 1966 yılında askeri uçuş sahası olarak kullanılmaktayken 1993 yılında uluslararası havalimanı olarak kullanılmaya başlandı ve 2005 yılında da yeni terminal binasında hala hizmet vermeye devam etmektedir.Türkiye’nin dördüncü büyük havalimanı olma özelliğindeki havalimanına ulaşım, şehir merkezlerinden belediye otobüsleri, hava yollarına ait özel servisler ile ve taksi dolmuşlar ile sağlanmaktadır.

Erzurum’a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları 
Erzurum’a uçuş gerçekleştiren hava yolları ; Sun Express, Anadolu Jet, Pegasus ve Türk Hava Yolları’ dır. Erzurum’a uçuş gerçekleştiren hava yolları hakkında ayrıntılı bilgi için ucuza uc den seyahat rotanıza göre sorgulama yaparak bilgi alabilirsiniz. 

 

Erzurum Hakkında
Erzurum hakkında genel itibari ile bilinen tek bir gerçek vardır ki oda en soğuk ve kışın en sert geçtiği ilerden biri olduğudur. Fakat bu durumu bir avantaja dönüştürerek kış turizmini canlı tutmayı başarmış ender şehirlerden birisidir. Oltu taşı ile de ün yapmış şehir de tarihi açıdan çok zengin ve hala bozulmadan ayakta kalmış yapıları ile tarihi yaşayan bir şehirdir.

Erzurum’da Gidilecek Yerler
Erzurum’da gidilecek yerler başında kış aylarındaysa muhakkak kayak merkezi yer almaktadır. Sornasın da Üç Kümbetler, Tortum Şelalesi, Ulu Camii, Çobandede Köprüsü, Yakutiye Medresesi, Narman Peribacaları, Çifte Minareli Medrese görülmesi gereken yerler arasındadır.

 

Erzurum’da Ne Yenir?
Erzurum’da ne yenir, Cağ kebabı başta olmak üzere, Ayran Aşı Çorbası, Su Böreği, Lalanga, Den Köfte, Erzurum Köftesi ve tatlı olarak da Kadayıf Dolması yenilmesi gereken yöresel yemeklerindendir.

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı