Erzincan Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Erzincan Uçuşu

erzincan

Erzincan

Erzincan, Doğu Anadolu bölgesinde, 24 il plaka kodlu şehirdir. Karasal iklimden dolayı özellikle kış aylarında ulaşımın sorunlu olabileceği Erzincan iline ulaşım kara yolu, demir yolu ve 1988 yılında açılan havalimanı ile hava yoluyla sağlanabilmektedir.

Erzincan Ucuz Uçak Bileti

Erzincan uçak bileti satışı olan firmalar arasında ilk olarak Türkiye’nin en iyi ve ilk hava yolu firması olan THY ve THY’nin işletmeciliğini yaptığı Anadolu Jet firmaları sonrasında ise büyüyen bir dev olan Pegasus hava yolları yer almaktadır. Ayrıca Sun Express ve Onur Air firmaları da Erzincan uçak bileti satışı gerçekleştirmektedir.
Erzincan uçak bileti sorgulamalarınızı ucuzauc.com.tr web sitesinden yaparak bütçenize ve zamanınıza en uygun Erzincan uçak biletini dokuz taksite kadar taksit imkanlarından yararlanarak alabilirsiniz.

Erzincan-İstanbul Uçak Bileti 
Erzincan-İstanbul uçak bileti almak için en pratik yol online olarak ucuzauc web sitesi üzerinden biletinizi almaktır. Ana sayfada yer alan seyahat bilgilerinize ilişkin formu doldurduktan sonra tek tıkla bütün uçak firmalarını görüntüleyebilir ve Erzincan-İstanbul ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.
Bilet alımlarınızda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen ucuza uç web sitesi kredi kartı ile bilet alımlarınızda internet dolandırıcılığını önlemek amaçlı en üstün güvenlik yollarını kullanmaktadır. Ayrıca Erzurum uçak bileti alımlarınızda bütçenizi de sarsmamak için en çok kullanımda olan bankaların kredi kartlarına dokuz taksite kadar da taksit imkanı sağlayarak bütçenizi sarsmadan biletinizi almanızı hedeflemektedir.

 

Erzincan Havalimanı
Erzincan havalimanı, 1988 yılında ilk olarak hizmete açılmış ve ara ara gerçekleştirilen tadilatlar ve eklemeler sonrasında da günümüzde hala hizmet vermeye devam eden havalimanıdır. Erzincan havalimanı şehir merkezinden uzaklığı 9 kilometre olup, ulaşım taksi dolmuşlar ve havalimanı özel servislerine ek olarak şehir merkezinden hareket eden belediye otobüsleri ile yapılmaktadır.

Erzincan’a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları 
Erzincan’a uçuş gerçekleştiren hava yolları şimdilik sadece iç hatlar da hizmet veren hava yolu firmalarıdır. Pegasus, Sun Express, Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet firmaları hizmet vermektedir.

 

Erzincan Hakkında
Erzincan hakkında ilk gelen İpek yolunun bu şehirden geçmesi ile ilgilidir. Tarih döneminde ilk olarak Urartuların yerleştiği topraklar daha sonrasında ticari açıdan da önemini korumuştur. 

Erzincan’da Gidilecek Yerler
Erzincan’da gezilecek yerler; Mama Hatun Kervansarayı, Altın Tepe Şehir Kalıntıları, Kemah Kalesi, Girlevik Şelalesi, Ekşi Su’dur. Ayrıca Erzincan’da dağ yürüyüşleri ve rafting gibi spor etkinlikleri de mevcuttur. 

 

Erzincan’da Ne Yenir?
Erzincan’da ne yenir; yöresel yemekleri olan Sırın, Gasefe, Sefa Köftesi, Kete, Erzincan Kesme Çorbası yiyebilecekleriniz arasındadır.

 

Erzincan Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı