Diyarbakır Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Diyarbakır

 Diyarbakır - Bodrum 31 Ara 2020 211,98₺   Diyarbakır - İstanbul 09 May 2020 147,99₺   Diyarbakır - Antalya 31 Ara 2018 151,98₺   Diyarbakır - İstanbul 20 Eyl 2019 174,99₺   Diyarbakır - İstanbul 16 Ara 2020 109,99₺   Diyarbakır - İstanbul 23 Nis 2019 204,99₺   İzmir - Diyarbakır 15 May 2019 294,98₺   İzmir - Diyarbakır 16 Nis 2019 294,98₺   İzmir - Diyarbakır 13 Mar 2019 159,98₺   İzmir - Diyarbakır 14 Şub 2019 159,98₺   Ankara - Diyarbakır 01 Ara 2019 49,99₺   İzmir - Diyarbakır 15 Ara 3017 159,98₺ 

 

diyarbakır

Diyarbakır, Türkiye’nin en kalabalık on ikinci şehri, Mezopotamya ile Anadolu arasındaki geçişi sağlayan 21 il plakalı şehirdir. Diyarbakır’a ulaşım demir yolu, kara yolu ve 1952 yılında hizmete açılan havalimanı ile beraber hava yolu ile yapılmaktadır.

Diyarbakır Ucuz Uçak Bileti

Diyarbakır uçak bileti; İzmir, İstanbul, Ankara ve Bursa gibi illere bilet satışı gerçekleştirilmektedir. Diyarbakır uçak biletini en kolay yoldan ucuzauc.com.tr web sitesinde sorgulayabilir ve biletinizi alabilirsiniz. Farklı varış veya kalkış noktalarına göre farklılık gösteren Diyarbakır uçak bilet fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve uçak sefer saatlerine ucuzauc web sitesinden ulaşabilirsiniz.
Diyarbakır-İstanbul Uçak Bileti 
Diyarbakır-İstanbul uçak bileti almanın en kolay yolu günümüz teknoloji çağında internetten yapılmaktadır. İnternet üzerinden online olarak ucuzauç web sitesinden Diyarbakır-İstanbul uçak biletinizi sorgulatabilir ve bütçenize uygun olarak Diyarbakır-İstanbul ucuz uçak biletinizi taksit imkanlarından yararlanarak da alabilirsiniz.

 

Diyarbakır Havalimanı
Diyarbakır havalimanı, sivil ve askeri kategorisinde olup, şehir merkezine uzaklığı 6 kilometredir. Diyarbakır’dan havalimanına ulaşım özel havalimanı servisleri ve belediyenin havalimanı otobüsleri ile gerçekleştirilmektedir.


Diyarbakır’a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları 
Diyarbakır’a uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında ilk sıralarda THY ve Anadolu Jet firmaları yer almaktadır. Bu firmaları Onuır Air ve Pegasus hava yolları takip etmektedir. 
Seyahat bilgilerinize göre de farklılık gösteren hava yolları ve bütçenize en uygun biletler hakkında bilgi almak için  ucuza uc web sitesini ziyaret edebilirsiniz. En ucuzdan pahalıya doğru sıralama gerçekleştiren ve tavan fiyat belirleyebileceğiniz sistemi ile ucuza uç en iyi hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır.


Diyarbakır Hakkında
Diyarbakır hakkında, ismi ile de tartışma konusu olan Diyarbakır, Atatürk’ün dilekçesi üzerine ‘Diyarbekir’ olan adı Diyarbakır olarak değiştirilmiş ve bu isimle anılmaya başlanmıştır. Çevresinde bulunan bakır elementi madenlerinden ismini alan şehir tarih boyunca da birçok hükümete ve medeniyete ev sahipliği ile de bilinmektedir. Mezopotamya ve Anadolu’nun ortasında bulunan bu il doğu ile batıyı birleştiren bir şehir olarak da hala yerini ve önemini korumaktadır.


Diyarbakır’da Gidilecek Yerler
Diyarbakır’da gidilecek yerler arasında il sırada en uzun ikinci surlar olan Diyarbakır Surları yer almaktadır. Ulu Camii, Behram Paşa Camii, Meryem Ana Kilisesi, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Atatürk Köşkü’ de görülmesi gereken tarihi yerler arasındadır..

 

Diyarbakır’da Ne Yenir?
Diyarbakır’da ne yenir diye değil aslında ne yenmez diye sorulabilir. Diyarbakır tarihi kadar yemekleriyle de ünlü bir şehirdir. Mutfağı çok zengin olan bu şehirde tatmanız gerekenler arasında Ocakbaşı Kebabı, Burma Kadayıfı, Yöresel Diyarbakır Kahvaltısı, Kelle Paçası ve Şiş Ciğeri bulunmaktadır.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com