Bodrum Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Bodrum

 Bodrum - Bükreş 15 Tem 2019 1.419,23₺   Bodrum - Ağrı 15 Ağu 2019 618,00₺   Bodrum - Ankara 11 Eyl 2019 167,99₺   Bodrum - İstanbul 19 Ağu 2019 293,99₺   Bodrum - İstanbul 19 Ağu 2019 243,99₺   Bodrum - Ankara 24 Ağu 2019 184,99₺   Diyarbakır - Bodrum 31 Ara 2020 211,98₺   İstanbul - Bodrum 12 Eki 2019 114,99₺   İstanbul - Bodrum 07 Tem 2019 149,99₺   Diyarbakır - Bodrum 31 Ara 2020 464,60₺   Diyarbakır - Bodrum 30 Ara 2020 464,60₺   Diyarbakır - Bodrum 31 Ara 2020 464,60₺ 

bodrum

Bodrum

Bodrum, Türkiye’de ve Dünya’da bilinen Muğla ilinin bir ilçesidir. Yerli ve yabancı turistlerin özellikle yaz aylarında ziyaret ettiği Bodrum’a ulaşım kara yolu ve hava yolu ile sağlanmaktadır.

Bodrum Ucuz Uçak Bileti

Bodrum uçak bileti almak için en pratik yol ucuza uç web sitesini ziyaret etmektedir. Kalkış ve varış noktanız olarak belirttiğiniz Bodrum ilçesi için tek sayfada bütün firmaların Bodrum uçak biletlerini görüntüleyebilir ve bütçenize uygun olarak Bodrum ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

Bodrum İstanbul Uçak Bileti 
Bodrum İstanbul uçak bileti satışı olan firmalar Atlas Global, Pegasus, Anadolu Jet ve THY’ dir. Bodrum-İstanbul uçak bilet fiyatları ve uçak seferleri hakkında ayrıntılı bilgiye ucuzauç web sitesinden ulaşabilir ve seçtiğiniz bileti kartınıza sunulan dokuz taksite varan taksit imkanlarından yararlanarak alabilirsiniz.

 

Bodrum Milas Havalimanı
Bodrum havalimanı, turizm cenneti olan Dünya’da da bilinen bir ilçe olan Bodrum’a ulaşımın kolaylaştırılması için 1980 yıllarının sonunda iç hatlara 1997 yılında da dış hatlara açılarak hizmet vermeye devam etmektedir. Milas ve Bodrum ilçelerinin ortasına kurulu havalimanının tam adı Milas-Bodrum Havalimanıdır. Ulaşım Bodrum ve Milâs ilçelerinden otobüsler ve havalimanı özel servisleri ile sağlanmaktadır.

Bodrum’ a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları 
Bodrum’a uçuş gerçekleştiren hava yolları, Atlas Global, Pegasus, THY ve Anadolu Jet’ dir. Ayrıca yurt dışından da dış hatlar uçuşları gerçekleştiren hava yolları mevcuttur. Seyahat noktalarınıza ve tarihinize göre uçak seferleri olan firmaları görüntüleyerek ayrıntılı bilgi edine bilmek için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Bodrum’a uçuş gerçekleştiren bütün hava yolları firmaları görüntüleyerek kolaylıkla bilet almanızı sağlayan ucuzauc web sitesi ayrıca bütün uçak seferlerini ve Bodrum uçak bilet fiyatlarını da tek sayfada görüntülemenizi ve bütçenize uygun Bodrum ucuz uçak bileti almanız için en iyi hizmeti sunmaktadır. En çok kredi kartı kullanılan beş banka ile de anlaşmalı olan ucuza uc web sitesi kullanıcılarına dokuz taksite varan taksit imkanları ile bilet alımlarını kolaylaştırmaktadır.

 

Bodrum Hakkında
Bodrum hakkında; doğal güzellikleri ve tarihsel yapıları ile dikkat çekmektedir. Plajları’nın daha çok ön plana çıktığı Bodrum her yıl yerli ve yabancı turistlerin gözde tatil yerlerindendir.

Bodrum’da Gidilecek Yerler
Bodrum’da gidilecek yerler daha çok koylarıdır. Oraklar, Torba, Yalıkavak, Akyarlar, Turgutreis; Gümbet, Tuzla Kuş Cenneti, Bitez, Bodrum Kalesi öncelikli olarak görülmesi ve gidilmesi gereken yerler arasındadır.

Özellikle sosyetenin tercih ettiği Bodrum'dan Kos Adası'na günübirlik geziler yapabilirsiniz.

 

Bodrum’da Ne Yenir?
Bordum’ da ne yenir; tatil beldesi olan Bodrum’a has yemekler olan Bodrum Kebabı, Kabak Çiçeği Dolması, Hardal Otu Salatası, Serpme Köy Kahvaltısı muhakkak yenilmesi gerekenler arasındadır.

 

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com