Trabzon Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Trabzon

 Trabzon - İstanbul 20 Ara 2018 74,99₺   Trabzon - İstanbul 24 Ara 2018 148,99₺   Trabzon - İstanbul 04 Nis 2019 148,99₺   Trabzon - İstanbul 01 Oca 2019 148,99₺   Trabzon - Muş 25 Nis 2019 206,58₺   Trabzon - Muş 01 Oca 2019 236,58₺   İzmir - Trabzon 15 Tem 2019 294,98₺   İstanbul - Trabzon 12 Ara 2018 49,99₺   İstanbul - Trabzon 12 Ara 2018 49,99₺   İstanbul - Trabzon 12 Ara 2018 49,99₺   İstanbul - Trabzon 12 Ara 2018 49,99₺   İstanbul - Trabzon 21 Ara 2018 59,99₺ 

trabzon

Trabzon

Trabzon, Karadeniz bölgesinde Samsun’dan sonra ikinci en büyük, Türkiye’nin de en kalabalık 29 şehridir. Trabzon iline ulaşım deniz yolu, kara yolu ve hava yolu ile sağlanmaktadır.

Trabzon Ucuz Uçak Bileti

Trabzon uçak bileti almak için en pratik ve hızlı yöntem ucuzauc.com.tr web sitesinden online olarak biletinizi temin etmenizdir. Seyahate başlangıç noktanız ve varış noktanıza ek olarak tarihi de belirttikten sonra uçuş ara butonu ile tek sayfada bütün firmaların uçak biletlerini görüntüleyerek bütçenize ve zamanına en uygun Trabzon ucuz uçak bileti seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz bileti ucuzauc web sitesinde pratik ve güvenli ödeme yöntemi olan kredi katınızla dokuz taksite varan taksit imkanlarından yararlanarak biletinizi alabilirsiniz.

Trabzon İstanbul Uçak Bileti

Trabzon İstanbul uçak bileti almanın en kolay yolu herhangi bir blgisayarın internet tarayıcısından ucuzauç web sitesini ziyaret etmenizdir. İstanbul ve Trabzon olarak belirttiniz varış ve kalkış noktanıza göre bütün hava yollarının uçak seferlerini görüntüleyebilir ve tavan fiyatı belirleyerek bütçenize en uygun bileti seçebilirsiniz.

Trabzon-İstanbul ucuz uçak bileti almanız da bütçenize de katkı sağlayan ucuza uc web sitesi en çok kullanılan kredi kartı bankalarıyla anlaşma yaparak dokuz taksite kadar taksit imkanı da kullanıcılarına sunmaktadır.

 

Trabzon Havalimanı

Trabzon havalimanı, şehir merkezine en yakın ve denize paralele ilk hava yolu olma özelliğindedir. 1957 yılından beri hizmette olan havalimanı şehir merkezine 6 kilometre uzaklıktadır. Şehir merkezinden dolmuş, taksi ve havalimanı özel servisleri ile havalimanına ulaşım sağlanabilmektedir.

Trabzon’a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Trabzon’a uçuş gerçekleştiren hava yolları THY, Onur Air, Pegasus ve THY’nin işletmeciliğini yaptığı Anadolu Jet firmaları olarak bilinmektedir. Trabzon’a seyahatleriniz de bütün hava yollarını görüntülemek için başlangıç ve varış noktalarınızı belirterek ucuza uç web sitesinden bütün uçuşları görüntüleyebilirsiniz.

 

Trabzon Hakkında

Trabzon hakkında, Trabzon karadeniz bölgesinde yer alan ve bu bölgede geçimini balıkçılık ve çay ile sağlayan şehirlerden birisidir. Antik çağdan beri topraklarında Bizans İmparatorluğunu, Roma İmparatorluğunu, Trazon İmparatorluğu ve Osmanlı hükümdarlığına ev sahipliği yapmıştır. Denize dik olarak uzanan dağları ile ünlü bu şehir doğal güzellikleri, yaylaları ve kültürel zenginlikleri ile yerli ve yabancı birçok turist çekmektedir. Turizm açısından elverişli bu ile ucuzauc.com.tr ‘den aldığınız Trabzon uçak bileti ile seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Trabzon’ da Gidilecek Yerler

Trabzon’da gidilecek yerlere ait bir liste hazırlandığında ilk on yer; Sümela manastırı, Ayasofya manastırı, Boztepe, Uzungöl, Ortahisar Camii, Trabzon Müzesi, Bedesten, Trabzon Kalesi, Lapazan Yaylası, Maçka.

Tarihsel açıdan ve doğal güzellikleri açısından da bir ok güzelliği barındıran Trabzon, Samsun’dan sonra Karadeniz’de muhakkak görülmesi gereken bir ildir.

 

Trabzon’da Ne Yenir?

Trabzon’da ne yenir; Trabzon tam olarak Karadeniz kültürünü yaşayabileceğiniz ve Karadeniz mutfağının lezzetini tadabileceğiniz illerden birisidir. Trabzon’da Hamsi ile ilgili bir sürü yemek vardır bunları yiyebilrisiniz. Hamsi tava, Hamsi Kuşu, Hamsi Pilavı muhakkak yemeniz gerekenler arasındadır. Sonrasında karalahana sarması, mısır ekmeği, mıhlama, Trabzon pidesi, kaygana, burma tatlısı da yine sofralarınızı süslemesi gereken diğer yemeklerdendir.

 

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com