Şırnak Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Şırnak

 Şırnak - Ankara 30 Haz 2019 357,00₺   Şırnak - İstanbul 18 Tem 2019 283,99₺   Şırnak - İstanbul 09 Tem 2019 283,99₺   Şırnak - İstanbul 08 Oca 2020 352,00₺   Şırnak - İstanbul 08 Oca 2020 352,00₺   Şırnak - İstanbul 07 Oca 2020 352,00₺   Ankara - Şırnak 26 Ağu 2019 264,99₺   Ankara - Şırnak 10 Tem 2019 204,99₺   Ankara - Şırnak 26 Ağu 2019 185,00₺   Ankara - Şırnak 27 Ağu 2019 285,00₺   Ankara - Şırnak 25 Ağu 2019 285,00₺   Ankara - Şırnak 26 Ağu 2019 185,00₺ 

Şırnak, Güneydoğu Anadolu bölgesinde, 73 plaka numaralı ildir. Şırnak güney doğu sınırında bulunduğundan önemli bir şehirdir, bu şehre ulaşım kara yolu, demir yolu ve 2013 yılında açılan havalimanı ile beraber hava yolu ile yapılmaktadır.

şırnak

Şırnak Ucuz Uçak Bileti

Şırnak uçak bileti, en kolay yoldanucuzauc.com.tr web sitesinden temin edebilirsiniz. Bilet satış ofislerinde de Şırnak uçak biletinizi alabileceğiniz gibi satış sorumlusunun size önerdiği uçuşlar dışında da bütün uçuşları görüntülemek ve kendi bütçenize uygun olan uçak biletini seçmek için ucuzauc web sitesini ziyaret edebilir ve uygun ödeme seçenekleriyle ödemenizi gerçekleştirip dakikalar içerisinde biletinize sahip olabilirsiniz.

Şırnak İstanbul Uçak Bileti

Şırnak İstanbul uçak bileti satışı gerçekleştiren firmalar THY ve Anadolu Jet hava yollarıdır.  Şırnak-İstanbul ucuz uçak biletini görüntüleyerek sizlere sunulan dokuz taksite kadar taksit imkanlarından yararlanarak biletinizi almak için ucuzauç web sitesini kullanabilirsiniz.

Bilgisayar veya telefonlarınızın internet tarayıcılarına yazdığınız web adresinde açılan ucuza uç web sitesi üzerinden seyahat bilgilerinize dair kalkış, varış noktalarınızı ve tarih belirttikten sonra aradığınız uçuşlara dair bütün bilgileri tek sayfada görüntüleyerek ucuza uc web sitesi ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

 

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı

Şırnak Şerafettin Elçi havalimanı, 2013 yılında hizmete açılmış ve hala hizmet vermeye devam eden havalimanıdır. Cizre’den on kilometre uzaklıktaki havalimanına ulaşım taksi, otobüs ve özel havalimanı servisleri ile sağlanmaktadır.

Şırnak’a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Şırnak’a uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında ilk sırada Türkiye’nin ilk hava yolu şirketi olan THY sonrasında yine, THY işletmeciliğini yaptığı ve uçmayan kalmasın sloganıyla kurduğu Anadolu Jet havayollarıdır. Şırnak’a gerçekleştirilen karşılıklı uçuş bilgilerine seyahat bilgilerinize göre  web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Şırnak Hakkında

Şırnak hakkında söylenebilecekler çok eski zamanlara kadar dayanmaktadır. Nuh tufanı zamanın da Nuh’un gemisinin kalıntılarının Cudi dağında bulunduğu söylenmiştir. Bunun üzerine de Şırnak en eski ismi olan Nuh’un şehri anlamına gelen Şehr-i Nuh olarak kurulmuştur. Birçok önemli hükümetin başkentliğini de yapmış olan Şırnak hala Türkiye Cumhuriyetinin yetmiş üçüncü ili olarak Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindedir.

Şırnak’ da Gidilecek Yerler

Şırnak’ da gidilecek yerler sıralandığında; Finik Ören yeri ve kalesi, Cizre Ulu Camii, Nuh Peygamber türbesi, Kasrik Ören yeri, Kırmızı Medrese, Abdaliye medresesi, Cudi Dağı ilk yedi sıralamasındadır.

Şehir içerisinde gezerken de birçok eski yapıya denk gelebileceğiniz hala tarihin izlerini taşıyan bu şehri ziyaret etmek isterseniz seyahatiniz için ucuzauc.com.tr web sitesinden Şırnak ucuz uçak biletinizi alarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

 

Şırnak’ da Ne Yenir?

Şırnak’ da ne yenir, Şırnak ‘da muhakkak içli köftenin farklı bir şekilde yapıldığı Kutlık yenir. Sonrasında Serbidev, Perde pilavı , Kipe, Hekehaşandi, Şımşipe yenilmesi gereken yemekler arasındadır. Ayrıca yemekten sonra Fıreyden tatlısı ve acı kahvesini de içmeden ayrılmamalısınız.

 

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com