Adıyaman Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Adıyaman - Tahmini Fiyatlar

Adıyaman Uçuşu

Adıyaman, Güneydoğu Anadolu bölgesinde Adana’dan sonra 02 numaranı il plaka numaralı şehirdir. Adıyaman iline ulaşım kara yolu, demir yolu ve hava yolu ile sağlanmaktadır.

adıyaman

Adıyaman Ucuz Uçak Bileti

Adıyaman uçak biletini ,bilet satış ofislerinden ve online olarak ucuzauc.com.tr web sitesinden temin edebilirsiniz. Seyahat bilgilerinize göre bütün hava yolu firmalarını tek sayfada görüntüleyerek karşılaştırma yapabilir, uçak safer saatlerine göre ve Adıyaman uçak bileti fiyatına göre bütçenize de en uygun bileti alabilirsiniz.

Adıyaman İstanbul Uçak Bileti

Adıyama İstanbul uçak biletinizi en kısa yoldan ucuzauc web sitesinden temin edebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran internetin faydalarını bilet alımında da kullanarak zamandan ve ucuza uç web sitesi aracılığı ile Adıyaman-İstanbul ucuz uçak bileti alarak paranızdan da tasarruf edebilirsiniz.

 

Adıyaman Havalimanı

Adıyaman havalimanı, iç hatlar uçuşlarına 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Şehir merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanına ulaşım Adıyaman belediye otobüsleri ve havalimanı özel servisleri ile sağlanmaktadır. Ayrıca havalimanına özel taksiler de hizmet vermektedir.

Adıyaman’a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Adıyaman’a uçuş gerçekleştiren hava yolları Türkiye’nin en iyi hava yolu firması olan THY ve THY işbirliği ile uçak seferleri düzenleyen Anadolu Jet firmalarıdır. Ankara ve İstanbul’a düzenlenen karşılıklı seferlere ait bilgilere ve Adıyaman ucuz uçak biletlerine ait ayrıntılı bilgiye ucuzauç web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Adıyaman Hakkında

Adıyaman hakkında akla ilk gelen Kommagene Krallığına ait kalıntılar ve bu kalıntıların hala Nemrut dağında var olmasıdır. Tarihsel açıdan da önemli bir yere sahip Adıyaman en hızlı büyüyen ve gelişen illerden birisidir. Havalimanı yapımından sonra ulaşımın da kolaylaşması ile büyümesine hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Adıyaman da Gidilecek Yerler

Adıyaman’da gidilecek yerlerin başında Nemrut dağında yer alan Kommagene Krallığına ait kalıntılar yer almaktadır. Tarihsel açıdan da bir çok tarih esere sahip Adıyaman’da gidlmesi ve görülmesi gereken yerlerden bir kaçını şöyle sıralayabiliriz; Cendere Köprüsü, Haydaran Kaya Mezarları, St. Paul Süryani Kilisesi.

Adıyaman’da Ne Yenir?

Adıyaman’da ne yenir; Adıyaman Tavası, Ekşili Köfte, Çiğ köfte muhakkak yenilmesi gerekenler arasındadır. Patlıcan Cacığı ve Şıllık tatlısı da yine bu yöreye özgü yemekler arasındadır.

Kommagene Çiğ Köftesini tatmak ve Nemrut dağı ile ilgili duyulan bütün efsanelerin içinde kendinizi bulmak isterseniz ucuzauc.com.tr web sitesinden Adıyaman ucuz uçak biletinizi alıp yolculuğunuza başlayabilir

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı