Adana Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Adana

Adana, il plaka kodu 01 olan Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehridir. Adana Akdeniz bölgesinde kıyıya 30 km uzaklıkta ve Seyhan nehri üzerine kurulmuş bir şehirdir. Adana’ya ulaşım kara yolu, demir yolu ve Hava yolu ile sağlanmaktadır.

adana

Adana Ucuz Uçak Bileti

Adana ucuz uçak bileti için en yakın uçak bilet satış ofisine veya zaman kaybetmemek için bilgisayarlarınızın internet tarayıcısından ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayan ucuzauc.com web sitesi seyahat noktalarınıza bağlı bütün hava yollarının uçak seferlerini tek sayfada görmenizi sağlayan bir ara yüze sahiptir. Bilet seçiminizi kolaylıkla yapmanıza sağlayan ve ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca  web sitesi en çok kullanılan kredi kartlarının bankalarıyla da anlaşarak dokuz taksite kadar taksit imkanlar sunmaktadır.

Adana İstanbul Uçak Bileti

Adana İstanbul uçak bileti satışı gerçekleştiren firmalar Bora Jet, Onur Air, Pegasus, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Atlas global hava yollarıdır. Adana-İstanbul ucuz uçak bileti için ucuzauc web sitesini ziyaret edebilir ve seyahat bilgilerinize göre tek sayfada bütün uçak seferlerini görüntüleyerek bütçenize en uygun bileti alabilirsiniz.

Adana-İstanbul ucuz uçak bileti fiyatları için de ucuzauç web sitesi fiyat aralığı belirtebilir ve hava yolu firmalarını rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz.

 

Adana Havalimanı

Adana havalimanı, Adana, Osmaniye ve Mersin illerine de hava yolu ulaşım hizmeti veren bir havalimanıdır. Halk arasında Adana havalimanı olarak bilinse de tam olarak ismi Şakirpaşa Havalimanıdır. 1937 yılından beri iç hatlar hizmetleri veren havalimanı, 1956 yılından itibaren de dış hatlar servisine de açılmıştır.  

Adana Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Adana’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları THY ve THY ortaklığında Anadolu Jet, SunExpress, Pegasus, Onur Air, Atlas Global ve Bora Jet hava yollarıdır. Seyahat rotanıza göre bütün hava yollarını ucuza uç web sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

 

Adana Hakkında

Adana hakkında; Adana tarih boyunca birçok krallığı topraklarında barındırmış, Seyhan nehrinin bereketini de insanlarıyla paylaşmış bir ildir. Doğal güzellikleriyle de dikkat çeken Adana’da Akdeniz iklimi hakimdir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve yağışlı geçer. Adana topraklarında Hitit krallığı, Asurlar, Kilikya Ermeni Krallığı, Roma, Osmanlı, Bizans ve hala Türkiye Cumhuriyeti hüküm sürmektedir.

Adana’da Gidilecek Yerler

Adana’da gezilecek yerler; Taş köprü, Atatürk Evi müzesi, Ulu Camii, Yüreğir, Şar Antik Kenti, Bebekli Kilise, Arkeoloji Müzesi ilk sırasındadır. Adana sokakları eskiyi ve yeniyi buluşturan bir şehir olarak hala tarihi eserlerini korumaktadır. İnsanlarında eskinin izlerini ve yaşamsal döngünün farklılığını görürken sokaklarında aynı zamanda tarihi yaşayabileceğiniz bir şehirdir.

 

Adana’da Ne Yenir?

Adana’da ne yenir; Adana’da ismi ile ün yapmış Adana kebabı sofralarınızı süslemesi gereken ilk yemektir, sonrasında Adana ciğeri de Adana kebabı kadar ünlü bir başka kebap çeşididir. Bici bicisi de farklı bir tat olarak damağınızda izini bırakacaktır ayrıca Şırdanı ve Fellah köftesi de farklı tat seferlerin denemesi gereken yemekler arasındadır.

Sizler de Adana'nın doğal güzelliklerini kendi gözlerinizle görüp mutfağı ile ünlü olan bu şehrin eşsiz yemeklerinden tatmak istiyorsanız ucuza uc web sitesinden Adana ucuz uçak biletinizi alarak seyahatinize olan ilk adımı atabilirsiniz.

 

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com