Şanlıurfa Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Şanlıurfa - Tahmini Fiyatlar

Şanlıurfa Uçuşu

şanlı urfa

Şanlıurfa, halk arasında Urfa olarak bilinen şehir en kalabalık dokuzuncu şehir olarak 2014 yılı nüfus sayımların da tarihe geçmiştir. Mardin, Antep, Adıyaman, Diyarbakır ve Suriye ile sınırları olan Şanlıurfa’ya kara yolu ve hava yolu ile ulaşım sağlanmaktadır.

Şanlıurfa Uçak Bileti

Şanlıurfa uçak bileti online olarak ucuzauc.com.tr web sitesi üzerinden veya bilet satış ofislerinden temin edebilirsiniz. Zaman kaybetmeden bütçenize en uygun bileti seçmenize yarayan kolay ara yüzü ile Urfa ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

Şanlıurfa İstanbul Uçak Bileti

Şanlıurfa İstanbul uçak bileti satışı yapan firmalar başlıca Onur Air, Pegasus ve Türk Hava Yollarıdır. Şanlıurfa-İstanbul uçak bilet fiyatlarını karşılaştırıp seyahatinize uygun olan uçak biletini ucuzauc web sitesinden alabilirsiniz.

 

Şanlıurfa Gap Havalimanı

Şanlıurfa Havalimanı, 2007 yılının Haziran ayından beri hizmet vermeye devam etmektedir. Şehir merkezine uzaklığı 35 km olan havalimanına ulaşım havaalanı özel servisleri, taksiler ve Şanlıurfa belediyesinin otobüsleri ile sağlanmaktadır.

Şanlıurfa’ya Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Şanlıurfa’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları, THY, Anadolujet, Onur Air ve Pegasus’dur. Urfa’dan İzmir, Ankara ve İstanbul’a gerçekleştirilen karşılıklı uçuşlar hakkında ayrıntılı bilgiye seyahat noktalarınızı belirttiğiniz takdirde ucuza uc web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Şanlıurfa Hakkında

Şanlıurfa hakkında, cilalı taş devrinden itibaren yerleşim merkezi olduğu ve doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleriyle zengin bir şehir olduğu dışında söylenebilecek pek bir şey olmadığıdır. Urfa olarak bilinen kebabı ile ünlü bu şehir medeniyetlerin merkezi olmuş ve şehirde hala tarihin bu eski sayfalarından kopma günler yaşamak mümkündür. Doğal güzellikleri ile de şifa şaçan bu şehir görülmesi gereken şehirler arasındadır.

Şanlıurfa Gidilecek Yerler

Şanlıurfa da gidilecek yerler tarihsel yapıların arasında yer alan balıklı göl ilk sıradadır. Sonrasın da Eyyub Nebi Mağarası, Harran Evleri, Sakıbın Köşkü, Halfeti, Atatürk barajı gidilecek yerler arasındadır.

Özellikle düğünleri ile meşhur olan şehrimizde üç gün üç gece düğün kutlamaları yapılır.

 

Şanlıurfa Ne Yenir?

Şanlıurfa’da ne yenir diye düşünmenize gerek kalmadan o çok bilinen Urfa kebabı kesinlikle yenilecekler arasındadır. Yine aynı şekilde lahmacunu, İsot çömleği, Şıllık tatlısından oluşan menüden sonrasında muhakkak Şanlıurfa’nın acı kahvesi olan Mırra içmeden Urfa’dan ayrılmamalısınız.

Sizler de Şanlıurfa’nın lezzetli yemeklerinden yemek ve tarihsel güzelliklerini görmek için seyahatinizin ilk adımı olan biletinizi ucuza uç web sitemizden ucuza alabilirsiniz.

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı