Sinop Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Sinop - Tahmini Fiyatlar

Sinop Uçuşu

sinop Manzarası

Sinop, Türkiye’nin 57 plaka kodlu şehridir. Şehrin dağ üzerinde kurulması ve ulaşıma dayalı sorunlardan kaynaklı tam olarak gelişememiş ve sürekli olarak göç vermiş bir şehirdir. Sinop şehrine ulaşım kara yolları ve 1993 yılında hizmete açılan havalimanı aracılığı ile hava yolu ile sağlanmaktadır.

Sinop Uçak Bileti

Sinop uçak bileti sağlayıcısı firmalar Bora jet ve Türk Hava Yollarıdır. ucuzauc.com.tr web sitesinden uçak sefer saatlerini ve Sinop uçak bilet fiyatlarını tek sayfada görüntüleyerek karşılaştırma için uzun saatler harcamadan Sinop ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

Ödeme sırasında da güvenli sistemi ile internet dolandırıcılığının önüne geçmeye çalışan ucuzauc.com.tr en çok kullanılan bankalarla yaptığı anlaşmalar ile Sinop uçak biletinizi bütçenizi sarsmadan alabilirsiniz.

Sinop - İstanbul Uçak Bileti

Sinop-İstanbul uçak bileti satışını Türk Hava yolları ve Pegasus firmaları gerçekleştirmekedir. Bilet satış ofislerinden alabileceğiniz Sinop-İstanbul uçak biletlerini daha uygun fiyatlarla bütçenizi sarsmadan kimseye bağlı kalmadan kendiniz görüntüleyerek almak isterseniz ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Sinop Havalimanı

Sinop havalimanı, ulaşım açısından çok önemli olduğu kadar şehrin gelişmesi yönünden de önemli bir yere sahiptir. 1993 yılından 2001 yılına kadar hizmet veren havayolu daha sonrasında 2001-2008 yılları arasında kapalı kalmıştır. 2008 yılında tekrar kullanıma açılan havalimanı hala kusursuz olarak Sinop halkına ve turistlere hizmet vermektedir.

Sinop’a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Sinop’a uçuş gerçekleştiren hava yolları Türkiye’nin ilk hava yolu firması olan Türk hava yolları ve sonrasında, dolmuş uçak anlayışını ülkemize getiren Borejet ‘dir.  Seyahat bölgenize göre farklılık gösteren aktarmalı ve aktarmasız bütün uçuş bilgilerine ucuzauc.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Sinop Hakkında

Sinop hakkında söylenebilecekler arasında ulaşım problemlerinden dolayı gelişememesi olmuştur. Karadeniz’e kıyı olan bu şehir Pontus, Bizans ve Osmanlı dönemlerini yaşamış bir şehir olarak tarihte yerini almaktadır.

 

Sinop’ da Gidilecek Yerler

Sinop’ da gidilecek yerlerin başında Sinop kalesi yer almaktadır. Sonrasında Sinop’da gidilecek yerler, Eski Sinop Cezaevi, Alaaddin Camii, Balatlar Kalesi, Karakum plajı, Erfelek Şelalesi görülmesi gerekenler arasındadır.

 

Sinop’ da Ne Yenir?

Sinop’da ne yenir listesinde Nokul, Mısır Çorbası, İçli Tava, İçi Etli Hamur yer almaktadır.

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı