Nevşehir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Nevşehir - Tahmini Fiyatlar

Nevşehir Uçuşu

KapadokyaNevşehir, İç Anadolu bölgesin de yer alan, Türkiye’nin 50 plaka numaralı şehridir. 1954 yılında il olan Nevşehir’e ulaşım kara yolu ve 1998 yılında kurulan havalimanı aracılığıyla hava yolu ile ulaşım sağlanmaktadır.

En Ucuz Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir uçak bileti satışı gerçekleştiren firmalar Türk Hava Yolları ve Pegasus hava yollarıdır. Nevşehir uçak biletleri fiyatları ve seferleri hakkında ayrıntılı bilgiye ucuzauc.com.tr web sitesinden tek tıkla öğrenebilirsiniz.

İşlem kolaylığı sağlayan ucuzauc.com.tr web sitesinde varış ve kalkış noktalarınızı belirttikten sonra, seyahat tarihinize göre alternatif bütün uçuşları görüntüleyerek bütçenize uygun olan uçak seferini seçebilirsiniz.  Belirlediğiniz uçak seferine göre Nevşehir ucuz uçak bileti almanızı sağlayan ucuzauc.com.tr web sitesi en çok kullanılan kredi kartlarına ait beş bankayla anlaşma yaprak müşterilerine taksit imkanları da sunarak Nevşehir uçak bileti alımlarında güvenli ve kolay yöntemler sağlamaktadır.

En uygun Nevşehir - İstanbul Uçak Bileti

Nevşehir-İstanbul uçak bileti almak isteyenlerin üç adresi vardır. Bunlar Anadolujet,  Pegasus hava yolları ve Türk Hava Yollarıdır. İstanbul-Nevşehir uçak bileti almak için bilet satış ofislerine uğrayabilir veya evinizden, ofisinizden internet üzerinden online olarak ucuzauc.com.tr web sitesinden biletinizi alabilirsiniz. Sabiha Gökçen veya Atatürk Havalimanı tercihinize göre biletinizi ve firmanızı rahatlıkla seçmek ve karşılaştırma yapmak için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Seyahat tarihinize göre tek sayfada bütün uçuşları görüntülemenizi sağlayan basit ara yüzü ile ucuzauc.com.tr web sitesinden Nevşehir-İstanbul uçak bilet fiyatlarını da görüntüleyebilir ve bütçenize uygun olan biletinizi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

 

Kapadokya Havalimanı

Kapadokya havalimanı, uluslararası bir havalimanı olarak 1998 yılında Nevşehir’de hizmete açılmıştır. Haftanın yedi günü uçak seferleri gerçekleştirilen havalimanı şehir merkezine 30 kilometre uzaklıktadır. Yaz aylarında dış hatlar terminalinden de uçak seferleri gerçekleştiren havalimanına şehir merkezinden dolmuş, taksi ve özel havaalanı servisleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Nevşehir ’e Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Nevşehir’e uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında Türk Hava Yolları, Anadolujet ve Pegasus yer almaktadır. Türk Hava Yolları Atatürk Havalimanından karşılıklı uçuş seferleri gerçekleştirirken, Pegasus Havalimanı Sabiha gökçen Havalimanı’na karşılıklı uçak seferleri düzenlemektedir.  AnadoluJet de Antalya, İzmir ve Sabiha Gökçen’e uçak seferleri düzenlemektedir. Nevşehir’den diğer şehirlere seyahatleriniz de aktarmalı veya aktarmasız bütün uçuşları ucuzauc.com.tr web sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

 

Nevşehir Hakkında

Nevşehir hakkında akla ilk gelen dünyanın 8. Harikası olan Kapadokya ilçesinde ki peri bacalarıdır. Lav ve küllerin milyonlarca yıl boyunca rüzgar ve yağmurla şekil almış halini görebileceğiniz Nevşehir bu özelliği ile yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır.

 

Nevşehir’de Gidilecek Yerler

Nevşehir de gidilecek yerler arasında ilk olarak Peri bacaları yer almaktadır. Ayrıca Paşabağ Rahipler Vadisi, Ihlara Vadisi, Dervent Hayal Vadisi de görülmeye değerdir. Nevşehir’in zamana meydan okuyan vadilerini görmek ve vadilerinde gezmek isterseniz ucuzauc.com.tr web sitesinden Nevşehir ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

 

Nevşehir ’de Ne Yenir?

Nevşehir’de ne yenir diye düşünüldüğünde akla ilk gelen yemek fasulye ile yapılan Ağpakla isimli yemekleridir. Ayrıca Kayısı Dolması da muhakkak tadılması gereken bir tatlıdır.

 

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı