Muş Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Muş - Tahmini Fiyatlar

Muş Uçuşu


musMuş, Çavuş dağı eteklerine kurulmuş şehirdir. Muş eski ve yeni olmak üzere iki bölgede yerleşim birimi bulunmaktadır. İki yerleşim yeri arasında 200 metre bir yükseklik farkı bulunmaktadır. Doğu Anadolu bölgesinde yer alan şehre ulaşım kara yolu üzerinden ve 1992 yılında açılan havalimanı ile hava yolu ile yapılmaktadır.

En Uygun Muş Uçak Bileti

Muş uçak bileti satışları Türk hava yolları ve Türk hava yolları ile ortaklaşa Anadolu jet tarafından yapılmaktadır. Bilet satış ofisleri ve online olarak alabileceğiniz Muş uçak biletlerine en kolay yoldan ucuzauc.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Seyahat etmek istediğiniz havalimanlarını, tarihi belirttikten sonra uçuş ara butonunu tıklayıp yönlendirildiğiniz sayfada bütün uçuş bilgilerine ait uçak sefer saatleri ve Muş uçak bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Kredi kartı ile online olarak ödeme işleminiz sırasında üstün güvenlik önlemleri alan ucuzauc.com.tr web sitesi ödeme sırasında da kredi kartınıza bağlı olarak dokuz taksite kadar taksit imkanları sağlayarak bütçenizi sarmadan Muş ekonomik uçak bileti almanızı sağlar.

 

En Ucuz Muş İstanbul Uçak Bileti

Muş-İstanbul uçak biletini Türk Hava Yolları’ndan temin edebilirsiniz. Türk hava yolları ile Atatürk havalimanından karşılıklı düzenlenen seferler ile Muş’a hava yolu ulaşımı sağlanmaktadır.

THY’nın Muş-İstanbul uçak bilet fiyatları ve seferlerine ait bütün bilgilere ucuzauc.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Muş Havalimanı

Muş havalimanı, Muş merkezine 18 km uzaklıkta yer almaktadır. 1992 yılında kurulan havalimanı Muş iline önemli bir ulaşım yoludur. Havalimanına ulaşım şehir merkezinden taksiler ve belediye otobüslerine ek olarak havalimanı servisleri ile de sağlanmaktadır.

Muş’a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Muş’a uçuş gerçekleştiren hava yolları sayısı ikidir. Türk Hava Yolları ve Anadolujet ile Muş’ dan İstanbul’a ve Ankara’ya uçuş gerçekleştiren firmalar aracılığı ile aktarmalı olarak da bir çok şehre ulaşım sağlanabilmektedir.

Varış ve kalkış noktanıza göre aktarmalı ve aktarmasız olarak bütün uçuşları tek sayfada ucuzauc.com.tr web sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

 

Muş Hakkında

Muş hakkında söylenebileceklerin ilk sırasında Muş’un lalesi ve üzümleri yer almaktadır. Lalesi ve üzümleri ile tanınan Muş, Doğu Anadolu’nun lalesi olarak bilinmektedir. Daha çok Selçuklu ve Malazgirt Meydan Muharebesine ait eserler bulunan Muş ayrıca Alparslan ile de özdeş olarak bilinmektedir.

Muş’ da Gidilecek Yerler

Muş’da gidilecek yerler; Yıldızlı Han, Alaeddin Bey Çeşmesi, Alaeddin Bey Hamamı ve Camii, Hacıeşref Camii, Dere Kilisesi, Surp Karabet Manastırı, Hasbet Kalesi, Mercimek Kalesi, Muşet Kalesi, Dere hamamı, Arslanlı Han olarak sıralanabilir.

 

Muş’da Ne Yenir?

Muş’da ne yenir diye düşünüldüğünde akla bir düzüne yemek gelebilir. Öncelik sırasına göre sıralandığında ise ilk olarak Hazüt gelmektedir. Dolmanın farklı bir çeşiti olan hazüt parmaklarınızı yedirten cinstendir.

Daha birçok tarihi yerin bulunduğu Muş’u gezmek ve lezzetli yemeklerinden tatmak isterseniz ucuzauc.com.tr web sitesinden Muş ucuz uçak biletinizi alabilir ve seyahatinize olan ilk adımı atabilirsiniz.

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı