Ordu Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Ordu - Tahmini Fiyatlar

Ordu Uçuşu

ordu dan genel görünüm

Ordu, Türkiye'nin karadeniz bölgesin de yer alan 52 plaka kodlu, en kalabalık otuzuncu şehridir. Tokat, Sivas, Giresun ve Samsun ile etrafı çevrili olan Ordu iline ulaşım kara yolu ve hava yolu ile gerçekleştirilmektedir.

En Uygun Ordu Uçak Bileti

Ordu uçak bileti satışı gerçekleştiren firmalar arasında Türkiye ‘nin en iyi hava yolu firması olan Türk Hava yolları başta olmak üzere sırasıyla AnadoluJet ve Pegasus firmalarıdır.

Ordu uçak bilet fiyatları varış ve kalkış noktasına ve firmalara göre de farklılık gösterdiğinden bütün firmalara ait Ordu uçak bilet fiyatlarını ve sefer bilgilerini tek sayfada görüntüleyebileceğiniz ucuzauc.com.tr web sitesinden yararlanabilirsiniz.

Kalkış, varış, seyahat tarihinizi belirledikten sonra tek sayfada bütün firmaların uçak sefer bilgilerine ve Ordu ucuz uçak bilet fiyatlarını görüntüleyip tavan fiyatı belirleyebileceğiniz sistemle kolaylıkla biletinizi seçebilirsiniz.

ucuzauc.com.tr web sitesinin en çok kullanılan beş bankayla anlaşmalı olduğu banka kredi kartlarınızdan birini seçerek dokuz taksite varan taksit imkanlarından da yararlanarak Ordu ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

En ucuz Ordu İstanbul uçak bileti fiyatlarını sorgulatabilirsiniz.

Ordu-İstanbul uçak bileti satışı olan firmalar Pegasus, Anadolujet ve THY’dir. Ordu-İstanbul uçak bilet fiyatlarını görüntüleyebileceğiniz ve tek sayfada bütün firmaların bilet fiyatlarını görüntüleyebileceğiniz sistemiyle kolaylık sağlayan ucuzauc.com.tr web sitesinden biletinizi alabilirsiniz.

Ordu-İstanbul ucuz uçak bilet bulmanız için kolay ara yüzü ile karşılaştırma yapmanızı sağlayan cuzauc.com.tr web sitesi güvenli ödeme sistemi mevcuttur. Ödeme imkanlarında da kolaylık sağlamak amaçlı anlaşmalı bankalar tarafından dokuz taksite varan imkanlardan yararlanabilirsiniz.

 

 

Ordu Havalimanı

Ordu Havalimanı, hem Ordu iline hem de Giresun iline hizmet verebilmesi için bu iki ilin arasına kurulmuş bir havalimanıdır. Kurulduğu tarihten itibaren gittikçe artan hava trafiği ve yolcu sayısı ile dikkat çeken Ordu havalimanına hava yollarının düzenlediği uçuş seferleri de gün geçtikçe artmaktadır.

Ordu Havalimanına; ordu il belediyesi tarafından belirlenen saatler de otobüs servisleri, taksiler ve özel havaalanı servisleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Ordu’ya Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Ordu’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında ilk sırada THY yer almaktadır. Ordu havalimanı kurulmasından itibaren THY takiben Anadolu jet ve artan yolcu sayısına kayıtsız kalamayan Pegasus firması uçuş gerçekleştirmektedir.

Seyahat rehberinize göre belirlenen tarih ve yerden uçuş gerçekleştirilen sefer saatlerini ve Ordu uçak bilet fiyatlarını öğrenmek için hizmetiniz de olan ucuzauc.com.tr web sitesinden yararlanabilirsiniz.

 

Ordu Hakkında

Ordu hakkında söylenebilecekler M.Ö400 yıllarına dayanmaktadır. Bu tarihte ilk yerleşim yeri kurulan Ordu, 1920 yılında Osmanlı döneminde Trabzon’dan ayrılarak vilayet olmuş ve Cumhuriyet döneminde de il olarak kabul görmüş Karadeniz bölgesinin bir şehridir. Cumhuriyet döneminde 2014 yılında büyükşehir statüsüne kavuşan Ordu hala daha gelişmektedir. Doğal güzellikleri ile de göz kamaştıran bu şehir adeta yaşayan bir tarih olarak varlığını devam ettirmektedir.

 

Ordu ’da Gidilecek Yerler

Ordu’da gidilecek yerler dışında yapılacaklar da oldukça fazladır. Turizm açısından el verişli bu şehirde yamaç paraşütü, dağ yürüyüşleri ve yayla turizmi yapılacaklar arasındadır.

Ordu da gidilecek 8 adet kale, 8 adet kilise, 6 adet müze ve Camii, toplamda 10 adet şelale ve yayla bulunmaktadır.

Ordu’nun tarih kokan havası ile birlikte muhteşem Karadeniz havasını solumak isterseniz ucuzauc.com.tr web sitesinden Ordu ekonomik uçak biletinizi alabilir ve bu şehrin tarihinin bir parçası olabilirsiniz.

 

Ordu ’da Ne Yenir?

Ordu’da ne yenir diye düşünüldüğünde Ordu yöresel yemeklerinden; Malahto şüphesiz farklı tadıyla ilk sıradadır. Sonrasında Gürcü kavurması ve Ordu pidesi de yenilmeden dönülmemesi gerekenler arasındadır. 

 

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı