Malatya Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Malatya

 Malatya - İstanbul 21 Oca 2019 139,99₺   Malatya - İstanbul 21 Oca 2019 139,99₺   Malatya - İstanbul 17 Haz 2019 269,99₺   Malatya - İstanbul 01 Oca 2019 139,99₺   Malatya - İzmir 07 Ara 2018 236,98₺   Malatya - İzmir 07 Ara 2018 236,98₺   İstanbul - Malatya 22 Oca 2019 149,99₺   İstanbul - Malatya 22 Oca 2019 149,99₺   İzmir - Malatya 06 Şub 2019 139,98₺   İstanbul - Malatya 09 Şub 2019 174,99₺   İzmir - Malatya 21 Ara 2018 471,99₺   İzmir - Malatya 11 Ara 2018 471,99₺ 

malatyaMalatya, kayısı ile tüm Türkiye’ye ün yapmış, Doğu Anadolu bölgesinde bulunan türkiye’nin en kalabalık yirmi sekizinci şehridir. Malatya’ya ulaşım kara yollu, demir yolu ve hava yoluyla yapılmaktadır.

 

En Uygun Malatya Uçak Bileti

Malatya uçak bileti satışı olan firmalar yurt içi ve yurt dışına göre değişmektedir. Size en uygun uçak biletini bulabilmek içinucuzauc.com.tr web sitesinden varış ve kalkış noktalarınızı ve tarihinizi belirttikten sonra yönlendirildiğiniz sayfada büyün ayrıntılı uçak sefer saatlerine ve size uygun Malatya uçak biletine ulaşabilirsiniz.

Ucuzauc.com.tr web sitesi ile bütçenize uygun olarak en uygun Malatya ucuz uçak biletine ulaşarak, kredi kartınıza göre size sunulan taksit imkanlarından yararlanarak da biletinize ulaşabilirsiniz.

 

En ucuz Malatya İstanbul uçak bileti fiyatlarını sorgulatabilirsiniz.

Malatya-İstanbul uçak bileti satışı olan firmalar; Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet, Onur Air, ve Pegasus'tur.

Seyahat edeceğiniz tarihe göre düzenlenen seferler ve Malatya-İstanbul uçak bilet fiyatlarını da karşılaştırabileceğiniz, basit ara yüzü ile işlem kolaylığı sağlayan ucuzauc.com.tr web sitesinden Malatya-İstanbul ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

 

Malatya Erhaç Havalimanı

Malatya Erhaç havalimanı 1941 yılında hizmete açılmış uluslararası bir havalimanıdır. İç hatlar ve dış hatlar olarak hizmet veren Erhaç havalimanına ulaşım şehir merkezinden Malatya Belediyesinin özel belediye servisleri, taksiler ve havalimanı özel servisleri ile gerçekleştirilmektedir.

Malatya ’ya Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Malatya’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları;  Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet, Onur Air, Pegasus ve yurt dışı hizmet veren Germania Airlines, XL Airways Germany’dir.

Kalkış ve varış noktanıza göre farklılık gösteren sefer saatleri ve bilet fiyatlarına ait bilgileri ucuzauc.com.tr web sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

Malatya Hakkında

Malatya hakkında ilk akla gelen kayısı diyarı olduğudur. Kayısı üretiminin %80 ‘ini karşılayan kayısı ovaları ile meşhur bu şehir sadece kayısıları ile değil tarihsel açıdan da medeniyetlerin evi olmuştur. Verimli toprakları ile yerleşim yeri olarak medeniyetler tarafından yerleşim yeri olarak kullanılan Malatya kültürel zenginlikleri de görülmeye değerdir.

Sizler de kayısıyı dalından koparmak ve Malatya’nın kültürel mirasını yerinde görmek isterseniz ucuzauc.com.tr web sitesinden Malatya ucuz uçak bileti alabilir ve bu şehrin güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Malatya’da Gidilecek Yerler

Malatya’da gidilecek yerler listesinde ki ilk on yer; Gürpınar Şelalesi, Levent Vadisi, Battal Gazi ulu Camii, Malatya müzesi, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, Şire Pazarı, Malatya Başkonaklar Etnografya Müzesi, Hasan Gazi Türbesi, Somoncu Baba Türbesi, Hamidiye Çarşı.

 

Malatya’da Ne Yenir?

Malatya da ne yenir diye düşünmenize gerek kalmadan kayısı diyarı olan Malatya da muhakkak  kayısı tatlısı ve kayısı kavurması yemeden dönememelisiniz

 

 

 

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com