Giresun Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Giresun - Tahmini Fiyatlar

Giresun Uçuşu

Giresun

En Ucuz Giresun Uçak Bileti

Giresun uçak bileti satışı olan firmalar Pegasus, Anadolujet ve Türk hava yollarıdır. Giresun uçak bilet fiyatları kalkış veya varış noktanıza göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle Ucuzauc.com.tr web sitesinden kalkış ve varış noktalarınızı belirterek bütçenize ve seyahat saatinize en uygun uçak seferini bulabilir ve Giresun ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

 

Giresun İstanbul Uçak Bileti

Giresun İstanbul uçak bileti üç firma tarafından satışı yapılmaktadır. Türk Hava Yolları, Anadolujet ve Pegasus ile Giresun uçak bileti fiyatlarını sistemimiz üzerinden sorgulatabilir ve istediğiniz tarihlerde en uygun giresun uçak biletini hiç zorlanmadan alabilirsiniz.  Giresun İstanbul arasında bütçenize en uygun Giresun İstanbul ucuz uçak biletini bulmanız için seyahat bilgilerinizi girdiğiniz de bütün uçuşları tek sayfada görüntüleyebileceğiniz Ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Giresun-İstanbul arasında karşılıklı uçuş gerçekleştiren firmalara ait bütün ayrıntılara ulaşarak bütçenize en uygun bileti seçtikten sonra güvenli ödeme sistemi ile kredi kartınızla ödeme yaptıktan sonra online olarak biletinizi alabilmeniz için Ucuzauc.com.tr web sitesini tıklamanız yeterli.

 

Giresun Havalimanı

 

Giresun havalimanı, Ordu ile Giresun arasına inşa edilmiş her iki şehre de hava yolu ulaşım hizmeti veren havalimanıdır.

Giresun havalimanına ulaşım taksiler, belediyelerin servis araçları ve havaalanı özel servisleri ile gerçekleştirilmektedir.

Giresun’a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Giresun’a uçuş gerçekleştiren hava yolları Pegasus, Türk Hava Yolları (THY) ve AnadoluJet’dir. Karşılıklı olarak İzmir, İstanbul ve Ankara’ya gerçekleştirilen seferler hakkında seyahat edeceğiniz tarihe göre en uygun Giresun ekonomik uçak bileti için Ucuzauc.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir veya akıllı telefonlarınızdan ucuzauc uygulamasını indirerek biletinizi alabilirsiniz.

 

Giresun Hakkında

Giresun, Türkiye’nin Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan 28 plaka kodlu şehridir.

Ordu, Sivas, Erzincan, Gümüşhane ve Trabzon ile çevrili bu şehre ulaşım kara yollu ve hava yolu ile yapılmaktadır.

Giresun hakkında akla ilk gelen doğal güzellikleri ve eşsiz yaylarıdır. Fındığı ile meşhur bu şehirde ilk yerleşim M.Ö 7 yüzyıla denk gelmektedir. Antik çağdan beri yerleşimin olduğu Karadeniz’e kıyısı olan bu şehir birçok devlete ve medeniyete de ev sahipliği yapmıştır.

Giresun’un temiz havasını solumak, yaylalarında gezmek ve fındık toplamak istiyorsanız tek yapmanız gereken ucuzauc.com.tr web sitesinden Giresun ucuz uçak bileti alıp konforlu seyahatin tadını çıkartmak olacaktır.

 

Giresun’da Gidilecek Yerler

Giresun’da gidilecek yerlerden bir kaçı; Giresun kalesi, Pınarlar köyü, Giresun Adası, Giresun Liman olarak sıralanabilir. Giresun Adası Karadeniz deki tek ada olma özelliğinden dolayı çok önemli bir gezi noktasıdır. Giresun adasına sadece şenliklerin olduğu Temmuz ve Ağustos aylarında gidişe izin verilmektedir. Giresun adasının bir özelliğide tarihte kadın savaşçılar olarak bilinen Amazon savaşçılarının bu ada da yaşamışlardır.  

 

Giresun’da Ne Yenir?

Giresun’da ne yenir diye düşünmeden Karadeniz’in eşsiz havasına kendinizi bıraktığınız da karşınıza ilk olarak hamsi böreği sonrasında ise mısır ekmeği çıkacaktır. Kuymak olarak da bilinen Yağlaş da yine Giresun’da yemeniz gerekenler arasındadır.

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı