Giresun Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Giresun

 Giresun - İstanbul 25 Eyl 2019 147,99₺   Giresun - İstanbul 25 Eyl 2019 193,99₺   Giresun - İstanbul 25 Eyl 2019 193,99₺   Giresun - Bodrum 01 May 2020 228,38₺   Giresun - Bodrum 02 Mar 2020 183,39₺   Giresun - İstanbul 11 Mar 2020 356,40₺   İstanbul - Giresun 04 Ara 2019 149,99₺   İstanbul - Giresun 28 Eyl 2024 180,99₺   İstanbul - Giresun 28 Ara 2019 150,99₺   İstanbul - Giresun 16 Ağu 2019 184,99₺   İstanbul - Giresun 14 Kas 2019 151,99₺   İstanbul - Giresun 06 Ağu 2019 339,99₺ 

Giresun

En Ucuz Giresun Uçak Bileti

Giresun uçak bileti satışı olan firmalar Pegasus, Anadolujet ve Türk hava yollarıdır. Giresun uçak bilet fiyatları kalkış veya varış noktanıza göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle Ucuzauc.com.tr web sitesinden kalkış ve varış noktalarınızı belirterek bütçenize ve seyahat saatinize en uygun uçak seferini bulabilir ve Giresun ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz.

 

Giresun İstanbul Uçak Bileti

Giresun İstanbul uçak bileti üç firma tarafından satışı yapılmaktadır. Türk Hava Yolları, Anadolujet ve Pegasus ile Giresun uçak bileti fiyatlarını sistemimiz üzerinden sorgulatabilir ve istediğiniz tarihlerde en uygun giresun uçak biletini hiç zorlanmadan alabilirsiniz.  Giresun İstanbul arasında bütçenize en uygun Giresun İstanbul ucuz uçak biletini bulmanız için seyahat bilgilerinizi girdiğiniz de bütün uçuşları tek sayfada görüntüleyebileceğiniz Ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Giresun-İstanbul arasında karşılıklı uçuş gerçekleştiren firmalara ait bütün ayrıntılara ulaşarak bütçenize en uygun bileti seçtikten sonra güvenli ödeme sistemi ile kredi kartınızla ödeme yaptıktan sonra online olarak biletinizi alabilmeniz için Ucuzauc.com.tr web sitesini tıklamanız yeterli.

 

Giresun Havalimanı

 

Giresun havalimanı, Ordu ile Giresun arasına inşa edilmiş her iki şehre de hava yolu ulaşım hizmeti veren havalimanıdır.

Giresun havalimanına ulaşım taksiler, belediyelerin servis araçları ve havaalanı özel servisleri ile gerçekleştirilmektedir.

Giresun’a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Giresun’a uçuş gerçekleştiren hava yolları Pegasus, Türk Hava Yolları (THY) ve AnadoluJet’dir. Karşılıklı olarak İzmir, İstanbul ve Ankara’ya gerçekleştirilen seferler hakkında seyahat edeceğiniz tarihe göre en uygun Giresun ekonomik uçak bileti için Ucuzauc.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir veya akıllı telefonlarınızdan ucuzauc uygulamasını indirerek biletinizi alabilirsiniz.

 

Giresun Hakkında

Giresun, Türkiye’nin Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan 28 plaka kodlu şehridir.

Ordu, Sivas, Erzincan, Gümüşhane ve Trabzon ile çevrili bu şehre ulaşım kara yollu ve hava yolu ile yapılmaktadır.

Giresun hakkında akla ilk gelen doğal güzellikleri ve eşsiz yaylarıdır. Fındığı ile meşhur bu şehirde ilk yerleşim M.Ö 7 yüzyıla denk gelmektedir. Antik çağdan beri yerleşimin olduğu Karadeniz’e kıyısı olan bu şehir birçok devlete ve medeniyete de ev sahipliği yapmıştır.

Giresun’un temiz havasını solumak, yaylalarında gezmek ve fındık toplamak istiyorsanız tek yapmanız gereken ucuzauc.com.tr web sitesinden Giresun ucuz uçak bileti alıp konforlu seyahatin tadını çıkartmak olacaktır.

 

Giresun’da Gidilecek Yerler

Giresun’da gidilecek yerlerden bir kaçı; Giresun kalesi, Pınarlar köyü, Giresun Adası, Giresun Liman olarak sıralanabilir. Giresun Adası Karadeniz deki tek ada olma özelliğinden dolayı çok önemli bir gezi noktasıdır. Giresun adasına sadece şenliklerin olduğu Temmuz ve Ağustos aylarında gidişe izin verilmektedir. Giresun adasının bir özelliğide tarihte kadın savaşçılar olarak bilinen Amazon savaşçılarının bu ada da yaşamışlardır.  

 

Giresun’da Ne Yenir?

Giresun’da ne yenir diye düşünmeden Karadeniz’in eşsiz havasına kendinizi bıraktığınız da karşınıza ilk olarak hamsi böreği sonrasında ise mısır ekmeği çıkacaktır. Kuymak olarak da bilinen Yağlaş da yine Giresun’da yemeniz gerekenler arasındadır.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com