Afyon Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Afyon - Tahmini Fiyatlar

En Ucuz Afyon Uçak Biletleri

Kalkış
Varış
Havayolu
Tarih
Fiyat
Seyahat Mesafesi Afyon
302KM
Uçuş Süresi 1 Saat
Popüler Havayolları -
Son Satış 25 dakika önce

Afyon Uçuşu

AfyonAfyon, 2005 yılında adı Afyonkarahisar olarak değiştirilmiştir. Hala halk arasında ismi Afyon olarak bilinen il Türkiye’nin üçüncü sıradaki ilidir.

Özellikle mermeri ile ünlü olan bu şehre ulaşım kara yolları, demir yolları ve 29 ekim 2012 ‘de açılan Zafer Havalimanı ile beraber hava yolları ile yapılmaktadır.

En Uygun Afyon Uçak Bileti

Afyon uçak bileti satışı gerçekleştiren firmalar arasında sadece Türk Hava Yolları yer almaktadır. Afyon uçak biletleri bölgesel havalimanı olan Zafer Havalimanına yapılmaktadır. Afyon ucuz uçak bileti için Ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Afyon uçak bileti fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için ucuzauc.com.tr den seçtiğiniz tarih, varış veya kalkış noktanıza göre tek sayfada görüntülenen bilgiler ile bütçenize ve size uygun seferi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz uçak seferi sonrasında güvenli ödeme sistemi sunan ucuczauc.com.tr web sitesinden Afyon uçak biletinizi kredi kartınıza göre sunulan taksit imkanlarından yararlanarak da biletinizi alabilirsiniz.

En ucuz Afyon İstanbul uçak bileti fiyatlarını sorgulatabilirsiniz.

Afyon İstanbul uçak bileti Türk Hava Yolları firması tarafından satışı yapılmaktadır. İstanbul Afyon uçak biletine satış ofislerinden ve akıllı telefonlarınızdan ucuzauc.com.tr web sitesinin uygulamasından erişebilirsiniz. Afyon İstanbul uçak bilet fiyatları, sefer saatleri ve günleri hakkında ayrıntılı bilgiye ucuzauc.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Afyon Zafer Havalimanı

Zafer havalimanı Türkiye’nin ilk bölgesel havalimanıdır. Türkiye’nin en büyük dördüncü havalimanı olan Zafer havalimanı Kütahya, Afyon ve Uşak’a hizmet verilmek üzere inşa edilmiş uluslararası bir havalimanıdır.

Afyon’a 60 km, Kütahya’ya 39km, Uşak’a 103 km, Eskişehir’e 113 km uzaklıkta bulunan Zafer Havalimanı’na ulaşım, özel servislerle ve belediyelerin tahsis ettiği özel otobüsler ile gerçekleştirilmektedir.

Afyon’a Uçuş Gerçekleştiren Hava Yolları

Afyon’a uçuş gerçekleştiren hava yolu Türk Hava Yolları (THY) 'dır. Türk hava yolları'nın Zafer Havalimanına gerçekleştirdiği uçuşlar hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için ucuzauc.com.tr web sitesinden uçuş tarifi, kişi sayısı, varış ve kalkış noktalarınızı belirterek tek sayfada istediğiniz bütün uçuş ayrıntılarına ulaşarak bütçenize uygun olan Afyon uçak biletinizi alabilirsiniz.

 

Afyon Hakkında

Afyon hakkında söylenebilecekler arasında gıda sektörün de ve mermer sektöründe Türki’ye en bilinen ve ünlü şehirlerimizden biri olduğudur.

Kültürel zenginlikleri ve doğal güzellikleri ile de göz kamaştıran bu şehir hakkında daha ayrıntılı bilgi için turistik bir gezi gerçekleştirmek isterseniz ucuzauc.com.tr web sitesinden biletinizi alabilirsiniz.

Afyon’da Gidilecek Yerler

Afyon’da gidilecek yerler sırasıyla; Şuhut şehitliği, İshaklı kervansarayı, Hava şehitliği, Bolvadin belediye müzesi, Arasta mescidi, Ayazini kilisesi, Eğret kervansarayı, Çay kervansarayı, Afyonkarahisar müzesi, Döğer kervansarayı, Arkeoloji müzesi’dir.

 

Afyon’da Ne Yenir?

Afyon yöresine özgü yemeklerden, Sakala çarpan çorbası, Özbek pilavı, Ağzı açık, Afyon Kaymağı ve Fırma baklavası yenilmesi gerekenler arasındadır.

Ayrıca Afyon’a özel sucuktan da tatmadan ve özel şeker sucuğunu yemeden dönmemelisiniz.

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

Afyonkarahisar’da Yapabileceğiniz Aktiviteler

21 Ocak 2020

Afyonkarahisar’da Yapabileceğiniz Aktiviteler

Kaplıcaları ve de tarihi zenginlikleriyle bilmen Afyonkarahisar kenti Ege Bölgesi’nde yer...

Devamı
Adıyaman Gezilecek Yerler

21 Ocak 2020

Adıyaman Gezilecek Yerler

Adıyaman ili birçok kültürü bir arada tutan bir şehirdir. Her şeyden önce...

Devamı
Adana Gezilecek Yerler

17 Ocak 2020

Adana Gezilecek Yerler

Adana yaz mevsiminde de kış mevsiminde de gezilebilecek tarihi, doğal, dini ve nostaljik gü...

Devamı