Kayseri Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Kayseri

 Kayseri - Dalaman 04 Eyl 2019 365,58₺   Kayseri - Amsterdam 04 Eyl 2019 1.540,84₺   Kayseri - Amsterdam 04 Eyl 2019 1.540,84₺   Kayseri - Dalaman 02 Ağu 2019 363,58₺   Kayseri - Münih 13 Ağu 2019 2.013,62₺   Kayseri - İstanbul 20 Ağu 2019 204,99₺   Adana - Kayseri 21 Ara 2019 185,59₺   Adana - Kayseri 21 Ara 2019 159,58₺   Adana - Kayseri 21 Ara 2019 159,58₺   İzmir - Kayseri 20 Oca 2020 285,99₺   İzmir - Kayseri 27 Oca 2020 285,99₺   İstanbul - Kayseri 21 Ara 2019 97,99₺ 

 

Kayseri Uçak BiletiKayseri, Türkiye’nin en kalabalık 15. şehri ve il sıralamasında plaka kodu 38 olan şehirdir.  Anadolu‘nun üçüncü büyük şehri olan Kayseri’ye ulaşım kara yolları, demir yolları ve 1998 yılında havalimanının sivil havacılığa açılmasıyla hava yoluyla da ulaşım sağlanmaktadır.

En Uygun Kayseri Uçak Bileti

Kayseri uçak bileti, kalkış veya varış noktanıza göre firmalar farklılık gösterse de yurt içi ve yurt dışı uçuşlar gerçekleştirildiğinden kendinize en uygun Kayseri uçak bileti için ucuzauc.com.tr web sitesiniz ziyaret edebilirsiniz. Kayseri’ye olan seyahatleriniz de bütçenizi sarsmadan konforlu ve rahat bir yolculuk için uçakla yolculuğu tercih etmeniz durumunda Kayseri uçak bileti  fiyatları için ucuzauc.com.tr web sitesinden bütçenize uygun bileti seçtikten sonra kredi kartınızla dokuza varan taksit imkanları ile ödemeyi gerçekleştirip Kayseri ucuz uçak biletinize sahip olabilirsiniz.

En Ucuz Kayseri İstanbul Uçak Bileti

Kayseri-İstanbul uçak bileti satışı olan firmalar sırasıyla THY, Anadolu Jet dir.

Bütçenize en uygun Kayseri-İstanbul ucuz uçak bileti için Ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilir firmalar ve uçak sefer saatleri ile ilgili bütün firmalarına ayrıntılı bilgilerine tek sayfada ulaşabilirsiniz.

 

Kayseri Havalimanı

 

Kayseri Havalimanı, hem iç hatlar da hem de dış hatlar da olmak üzere yurt içi ve yurt dışına hizmet vermektedir. 1998 yılından beri yurt içi uçak seferleri düzenlenen Kayseri’ye 2007 yılında dış hatlar terminali de eklenerek uluslararası uçuşlar için hizmete açılmıştır.

Kayseri Havalimanına, özel taksilerle yapılabildiği gibi belediyenin her 20 dk. Kayseri merkezden karşılıklı olarak düzenlendiği otobüs seferleri ve hava yolu özel servisleri ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

Kayseri’ ye Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Kayseri’ye uçuş gerçekleştiren hava yolları ; Pegasus, Onurair, Atlas Global, Anadolu Jet, THY iç hatlarda , Corendon Airlines, Free Bird Airlines, Germania Fluggesellschaft, SunExpress dış hatlar da hizmet vermektedir.

Kayseri’ye olan seyahatleriniz de bütçenize uygun Kayseri ucuz uçak bileti için Ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kayseri Hakkında

Kayseri hakkında ilk akla gelen İç Anadolu’nun sanayi merkezi olmasının yanı sıra tarihsel olarak da önemli bir merkez olmasıdır.  Tarihsel olarak da birçok kültürel zenginliği barındıran Kayseri hayvancılık, tarım, ormancılık alanında da kendini geliştirmiştir.

Erciyes dağının eteklerinde bulunan şehir merkezinden kaynaklı Erciyes Dağının kayak merkezi olarak yerel ve yabancı turist açısından da turist çeken bir şehirdir.

 

Kayseri’de Gidilecek Yerler

Kayseri’de gidilecek yerler listesinin en başında Erciyes Dağı yer almaktadır. Özellikle kış aylarında kayak merkezi olan Erciyes Dağı doğal güzelliği ile de dikkat çekmektedir.

 Erciyes dağından sonra;  Sultan sazlığı, Kıranardı Kent Ormanı ,Kapuzbaşı şelaleleri Gevher Nesibe Hastahanesi, Seyyid Burhaneddin Hz. Turbesi, Hunat Hatun Külliyesi, Kayseri Kalesi, Selçuklu Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Ali Dağı Yeraltı Şehri, Kayseri Saat Kulesi, Haci Kilic Camii, Döner Kümbet, Kayseri Surp Krikor Lusavoric Ermeni Kilisesi, Sahabiye Medresesi, Atatürk Evi Müzesi, Karatay Han, Etnografya Müzesi, Kanesh Antik Kenti kesinlikle görülmesi gereken diğer yerlerdir.

 

Kayseri’de Ne Yenir?

Kayseri’de ne yenir diye fazla düşünmenize gerek kalmadan bu şehre ayak basar basmaz pastırmaları ile ünlü olduğunu görebilirsiniz. Pastırması ile ünlü olan Kayseri bir diğer ünü de etli mantısından gelmektedir. Ünlü Kayseri mantısını yerinde yemeden dönmemelisiniz.  Tatlı olarak da özellikle odun ateşinde pişen kadayıf tatlısı da tadı damağınız da kalacak cinstendir.

Sizler de Kayseri’nin kültürel güzelliklerini kendi gözlerinizle görüp muhteşem mantısından ve odunda kadayıfından yemek istiyorsanız ucuzauc.com.tr internet sitesinden Kayseri ekonomik uçak biletinizi alarak bu şehri kendiniz keşfedebilirsiniz.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com