Kastamonu Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

Kastamonu - Tahmini Fiyatlar

Kastamonu Uçuşu

kastamonu meydanKastamonu, denizden yüksekliği 774 metre olan Türkiye il sıralamasında 37. sırasındaki ilidir. Evliyalar şehri olarak da bilinen Kastamonu ulaşım kara yolları ve 2013 yılında havaalanının açılmasıyla hava yoluyla da yapılmaktadır.

Kastamonu Uçak Bileti

Kastamonu uçak bileti satışları THY ve Pegasus firmaları tarafından bilet satış ofislerinde veya online olarak ucuzauc.com.tr web sitesinden de yapılmaktadır. Kastamonu ucuz uçak bileti için seferleri ve firmaları karşılaştırabileceğiniz ve tek sayfada bütün bilgilere ulaşabileceğiniz basit ara yüzü ile işlem kolaylığı sağlayan ucuzauc.com.tr sitesinden Kastamonu ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

En ucuz Kastamonu İstanbul Uçak Bileti fiyatlarını sorgulayabilirsiniz.

Kastamonu İstanbul uçak bileti satışı gerçekleştiren THY ve Pegasus firmalarına ait sefer saatleri ve Kastamonu İstanbul bilet fiyatları için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bilet ve firma araştırması yapmanıza gerek kalmadan varış ve kalkış noktanıza göre aktarmasız ve aktarmalı bütün uçuşları tek sayfada görüntüleyebileceğiniz ucuzauc.com.tr web sitesi anlaşmalı olduğu en çok kullanılan 5 banka aracılığı ile taksit imkanıyla da ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Kastamonu İstanbul ucuz uçak bileti için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret ederek biletinizi alabilirsiniz.

 

 

 

Kastamonu Havalimanı

Kastamonu Havalimanı 2013 yılında şehir merkezine 13 km uzaklıkta inşaatı tamamlanarak hizmete açılmıştır. Sadece yurt içi uçuş hizmeti veren Kastamonu havalimanına THY ve Pegasus özel servis hizmetinin yanında, belediyenin havalimanı otobüsleri ile de ulaşım sağlanmaktadır.

Kastamonu ’ya Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Kastamonu’ya uçuş gerçekleştiren hava yolları arasında öncelikli olarak havayolu firmasında bir türk devi olan THY sonrasında ise Pegasus yer almaktadır. THY ‘nın 7 gün boyuncu gerçekleştirdiği uçuşlara ek olarak belli günlerde ve saatler de Pegasus’da Kastamonu’ya uçuş hizmeti vermektedir.

Uçak sefer saatleri ve ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com.tr den yolculuk yapmak istediğiniz tarihte bulunan seferleri, saatleri ve Kastamonu uçak bilet fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

 

Kastamonu Hakkında

Evliyalar şehri olan Kastamonu birçok evliyaya ev sahipliği yapmasının yanında bir çok uygarlık ve medeniyeti de bünyesinde bulundurmuştur. Medeniyetlere ait tarihi eserleri görebileceğiniz Kastamonu Anadolu’nun da en eski şehirlerinden birisidir.

Doğal güzellikleri ve tarihi eserleri ile gözünüzü doldurup kültürel doyumu tadacağınız bu şehrin havasını solumak için ucuzauc.com.tr web sitesinden Kastamonu ucuz uçak biletini alabilirsiniz.

 

Kastamonu’de Gidilecek Yerler

Kastamonu gidilecek yerler tarih boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı gidilecek yerler listesi de bir o kadar uzundur. Yüz ölçümü olarak küçük olan bu şehirde gidilmesi gereken yerler; Kastamonu kalesi, Yanık Sultan Türbesi,  Saat Kulesi, Atabey Camii ve ilk çivisiz yapı olan Mahmut Bey Camii görülmesi gereken gidilecek yerler arasındadır. Ayrıca türkiye’nin ilk Kent Tarih Müzesi de gidilecek yerler arasındadır.

 

Kastamonu’da Ne Yenir?

Kastamonu’da ne yenir diye sorduğunuz alacağınız tek ve kesin cevap çekme helvadır. Kastamonu’nda severek yiyeceğiniz ve Türkiye’de her yerde meşhur olan özel çekme helvasını tatmadıysanız bu şehre ucuzauc.com.tr den alacağınız ucuz uçak biletiniz ile gerçekleştireceğiniz seyahatiniz de muhakkak yemelisiniz.

 

 

 

 

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı