Kars Uçak Bileti

  

  

Bilet Tipi:  
Uçuş Ara
Uçak Bileti Tüm Kartlara 9 Taksit

Kars

 Kars - İstanbul 01 Ağu 2019 287,99₺   Kars - İstanbul 02 Ağu 2019 339,99₺   Kars - İstanbul 31 Tem 2019 339,99₺   Kars - İstanbul 31 Tem 2019 339,99₺   Kars - Ankara 19 Eki 2019 224,39₺   Kars - İstanbul 31 Ağu 2019 283,82₺   İstanbul - Kars 20 Haz 2020 280,99₺   İstanbul - Kars 13 Ağu 2019 174,99₺   İstanbul - Kars 29 Eki 2020 109,99₺   İzmir - Kars 31 Ara 2019 243,98₺   İzmir - Kars 31 Ara 2019 243,98₺   İzmir - Kars 28 Ara 2019 243,98₺ 

kars görünümKars, Türkiye'nin en yüksek il merkezine sahip 36'ncı Türkiye şehridir. Nüfus yoğunluğu bakımdan da kalabalık sayılan kozmopolit bir yapıda olup tarih öncesinde Kafkas Cumhuriyeti’ne de başkentlik yapmıştır.

Kars’a ulaşım kara yolları ve demir yolları ile sağlanabildiği gibi 1988 yılında açılan havalimanı ile hava yolu ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

Kars Ucuz Uçak Bileti

Kars uçak bileti alabileceğiniz firmaların başında THY ve AnadoluJet firmalarına ek olarak SunExpress’ den de bilet alabilirsiniz. Kars’tan, Ankara, İzmir ve İstanbul şehirlerine direk uçuş gerçekleştiren bu firmalardan Kars ucuz uçak bileti için ucuzauc.com.tr web sitesini inceleyebilirsiniz. Varış ve kalkış noktalarınıza göre Kars uçak bilet fiyatları farklılık göstermektedir.

Bütçenize en uygun Kars ucuz uçak bileti için tek sayfada bütün firmaları ve sefer saatlerini görüntüleyebileceğiniz ucuzauc.com.tr web sitesinden bankanıza bağlı olarak 6 taksite kadar taksit seçeneği ile ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirip biletinize sahip olabilirsiniz.

En ucuz Kars İstanbul uçak bileti fiyatlarını sorgulayabilirsiniz.

Kars İstanbul uçak biletleri için Ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilir ve bütçenize en uygun bileti seçebilirsiniz. Kars-İstanbul karşılıklı sefer düzenleyen firmalar THY ve SunExpress’dir.

Kars-İstanbul ucuz uçak bileti ve sefer bilgileri için ziyaret ettiğiniz ucuzauc.com.tr web sitesinden bütçenizi sarsmayacak bileti seçebilir, ucuzauc.com firmasının anlaşmalı olduğu 5 bankadan birinin kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirerek Kars-İstanbul ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Kars Harakani Havalimanı

Kars Harakani Havalimanı, 1988 yılından itibaren hizmet vermektedir. Şehir merkezine 6 km uzaklıkta olan havalimanına ulaşım özel taksiler, Kars Belediyesi otobüsleri ve özel havaalanı servisleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca SunExpreess ruhsatlı özel servis araçları ile de Ardahan’ dan karşılıklı servisler ile Kars Harakani Havalimanına ulaşım gerçekleştirilmektedir.

Kars’a Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

Kars’a uçuş gerçekleştiren hava yolları yurt içi hava yollarıdır. Yurt içi hava yollarından AnadoluJet, SunExpress ve THY ile İstanbul, Ankara ve İzmir’e havayolu ulaşım sağlanabilmektedir. Gitmek istediğiniz şehre göre aktarmalı uçuşlar ve ayrıntılı bilgi için ucuzauc.com.tr internet adresinden varış ve kalkış noktalarını, yolculuk tarihinizi belirterek ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Kars Hakkında

Kars hakkında bilinen kesin gerçekler arasında iki büyük hükümete Bagratlı Krallığına ve Güneybatı Kafkas Cumhuriyeti’ne başkentlik etmesidir.

Kafkasya ile yakın ilişkiler kurulmasında ciddi adımlar atılan bu şehir de Kafkas üniversitesinin kurulması ile de hızlı bir gelişim göstermeye devam etmektedir.  Çoğunlukla yaylalardan oluşan Kars kışın soğuk yazın ise sıcak bir iklime sahiptir.

 

Kars’ da Gidilecek Yerler

Kars’da gidilecek yerler arasında ilk sırada şüphesiz  Kars Kalesi yer almaktadır. Sırasıyla gidilebilecek yerlerden bir kaçı; Ani harabeleri, Kars Müzesi, Beylerbeyi Sarayı, Ebul Hasan Harakani Türbesi, Havariler Kilisesi, Büyük Katedral, Sarıkamış Katherina av köşkü, Taş köprü, Sarıkamış’dır.

 

Kars’ da Ne Yenir?

Kars’ da ne yenir diye sorulduğunda akla ilk gelen Kars’ın hamur işlerinden yapılma yemeklerinden olan kete, bozba, hengel’dir. Hayvancılıkla da uğraşarak yerel halk geçimini hayvancılıkla sağladığından et yemekleri de bu yörede farklılık göstermektedir. Et yemeklerinden özellikle kaz çekmesi ve tandırda kaz eti yemekleri tadılması gereken yemekler arasındadır.

 

© 2015 Barşan Turizm A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Bu web sitesinin kullanımı, ticari kullanımı engelleyen Kullanım Şartları ile belirlenmiştir.

Site Yazarı Google+ : Ucuzauc.com