İzmir Uçak Bileti Ara

  • Yetişkin (18 ve üstü)
  • Çocuk (2-11)
  • Bebek (2 yaş altı)

İzmir - Tahmini Fiyatlar

İzmir Uçuşu


İzmir, Türkiye’nin en kalabalık üçüncü ilidir. Ege bölgesinin ortasında İzmir körfezi çevresinde yer alan İzmir’e ulaşım kara yolu, deniz yolu, demir yolu ve hava yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir.

İzmir doğal güzellikleri, denizleri, plajları ile ünlü olan İzmir Türkiye Cumhuriyeti içinde önemli bir büyükşehirdir.

İzmir saat kulesi

En uygun İzmir Uçak Bileti

İzmir uçak bileti, gitmek istediğiniz yere ve bölgeye değişmektedir. Hemen hemen bütün hava yollarının karşılıklı sefer düzenlediği İzmir uçak bilet fiyatları da farklılık göstermektedir.

Bütçenize en uygun olan ekonomik uçak bileti alabilmek için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kalkış ve varış noktalarınızı belirttikten sonra bütün firmaları ve bilet fiyatlarını tek sayfada görüntüleyebileceğiniz sistem ile uzun karşılaştırmalar yapmadan İzmir uçak bilet fiyatlarını görüntüleyebilir ve güvenli bir şekilde ucuzauc.com.tr web sitesinden İzmir ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

 

En ucuz İzmir İstanbul Uçak Bileti fiyatlarını sorgulatabilirsiniz.

İzmir İstanbul uçak bilet satışını gerçekleştiren firmalar arasında ,  Türk Hava Yolları, AnadoluJet , Sunexpress, Pegasus, Borajet, Onur Air ve AtlasGlobal yer almaktadır. İstanbul- İzmir arasında düzenlenen tarifeli uçuş ayrıntılarını görüntülemek ve daha fazla bilgi almak için ucuzauc.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İzmir-İstanbul uçak bilet fiyatlarını karışılaştırmak ve bütçenize uygun olarak belirlediğiniz biletiniz için güvenli bir şekilde ödemenizi yaparak İzmir İstanbul ucuz uçak biletinize sahip olabilirsiniz.

 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, 1987 yılında inşa edilerek uluslararası hizmet vermeye başlamıştır.

Yurt içi ve yurt dışı seferlerinin yapıldığı İzmir Adnan Menderes Havalimanı ; Atatürk havalimanı, Antalya havalimanı, Sabiha gökçen havalimanlarının ardından en yoğun hava trafiğine sahip dördüncü havalimanıdır.

İzmir’in 14 km güneyinde yer alan havalimanına ulaşım raylı sistemlerden hafif metro, belediyelerin havaalanına tahsisi ettiği otobüsler ve özel hava alanı servisleri ile sağlanmaktadır. Şehir merkezinden havalimanının içine kadar giden metro ile havalimanına ulaşım kolay ve rahattır.

 

İzmir ’e Uçuş Gerçekleştirilen Hava Yolları

İzmir’e uçuş gerçekleştiren hava yolları yurt içi ve yurt dışı olmak üzere iki türlüdür.

İzmir’e uçuş gerçekleştiren yurt içi hava yolları arasında başlıca; THY, AnadoluJet, OnurAir, Pegasus, SunExpress, AtlasGlobal yer almaktadır.

İzmir’e karşılıklı uçuş gerçekleştiren yurt dışı hava yolları arasında başlıca; Lufthansa, KLM, Air Berlin, Aegean Airlines, Royal Eric Maroc, Azerbaycan Hava Yolları, Easy Jet, Luxair’dir. Bu listeye gideceğiniz veya geldiğiniz yere göre farklılık göstermektedir.

Ayrıca birçok yerel firmada İzmir’den yurt dışına sefer düzenlemektedir. Kalkış ve varış noktanıza göre İzmir uçak biletleri ve İzmir uçak bilet fiyatları hakkında ucuzauc.com.tr web sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

 

İzmir Hakkında

İzmir hakkında söylenebilecek ilk şey bir hoş görü şehri olmasıdır. Ege bölgesinin kalbi olarak görev görmektedir. İzmir körfezinin çevresinde bulunan bu şehir tarif boyunca da birçok medeniyete ve devlete ev sahipliği yapmış ve bu medeniyetlerin de kültürünü barındırmaya devam etmiştir.

İzmir batısında Çeşme Yarımadası bulunur. Ayrıca Roma’nın en büyük ve ünlü kentlerinden biri olan Efes de İzmir sınırları içerisindedir. Demir çağından beri yerleşimin olduğu İzmir, kültürel açıdan çok zengin bir şehirdir.

İzmir hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, doğal ve kültürel güzelliklerini kendiniz görmek istiyorsanız ucuczauc.com.tr web sitesinden İzmir’e ekonomik uçak biletinizi alabilirsiniz.

 

İzmir ’de Gidilecek Yerler

İzmir’de gidilecek yerler arasında muhakkak ki Efes yer almaktadır.

 Demir çağından itibaren yerleşim devam ederek roma imparatorluğunun en büyük ve önemli bir kenti olan Efes’e ev sahipliği yaptığından gidilecek yerleri de saymakla bitmez.  Özellikle gidilip görülmesi gereken yerler;

İzmir saat kulesi, Kadifekale, İsa bey Camii, İzmir Gemi müzesi, Başdurak Camii, Yamanlar Dağı, Efes antik kentleri, Şirince köyüdür. 

 

İzmir ’de Ne Yenir?

İzmir’de ne yenir diye düşünüldüğün de akla ilk gelen zeytin yağlı yemekleri ve lezzetli balıklarıdır. İzmir mutfağı Osmanlı mutfağı yanı sıra, Ermeni, Musevi ve rum mutfağından da etkilenmiştir.

İzmir’de Boyoz, Deniz börülcesi, Tire köftesi ve konak sahilin de midye dolması muhakkak yenilmesi gerekenler arasındadır. 

 

 

Tahmini Sıcaklık

GÜN
SICAKLIK
HAVA

Haritada Görüntüle

Mobil Uygulama

Seyahat Önerileri

En yeni seyahat fikirleri, uzman deneyimleri, blogger görüşleri ve en mükemmel seyahati yaşamınızı sağlayacak tüm bilgileri bulabilirsin

 Düzce Gezilecek Yerler

29 February 2020

Düzce Gezilecek Yerler

Düzce Batı Karadeniz'de yeşil bir cennet köşesi olarak tasvir edilebilir. Her şeyden &...

Devamı
Çorum Gezilecek Yerler

29 February 2020

Çorum Gezilecek Yerler

Çorum ili görülmesi gereken illerin başında gelir. Çorum şehrinde iken 7000 ...

Devamı
Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

27 February 2020

Çankırı’da Gezilecek Yerler Nelerdir?

Çankırı ili, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir. Kar...

Devamı